antykoncepcja po

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
gość

antykoncepcja po

Post autor: gość »

co sądzicie o tak zwanej antykoncepcji "po", czyli na przykład zawierających octan uliprystalu tabletkach https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone? Moim zdaniem dobrze, że jest coś takiego, bo przecież w życiu zdarzają się różne sytuacje...Ale dobrze też, że pigułka taka dostępna jest tylko na receptę - jej nadużywanie też nie byłoby ok.
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: antykoncepcja po

Post autor: hunka »

Dobrze, że jest taka pomoc, zapewne wiele kobiet dziękuje że się ona pojawiła i że jest dostępna. Ja co prawda jej nie przyjmowałam, bo już od dosyć dawna zabezpieczam się hormonalnie przyjmując tabletki vines. I to one mnie zabezpieczają przed wpadką.
Ryśka

Re: antykoncepcja po

Post autor: Ryśka »

Szczerze to ja się wole zabezpieczać, stosuje belarę i wiem ze mam w pełni zabezpieczenie, dodatkowo te pigułki bardzo mi służą, pozbyłam sie dzięki nim trądziku, nie mam spadku libido, nie boli mnie głowa, dzięki antykoncepcji nie musze sie martwić ze zaliczymy z partnerem wpadkę, mam sex bez stresu a to bardzo ważne.
Małgorzata

Re: antykoncepcja po

Post autor: Małgorzata »

gość pisze: ↑30 maja 2021, 20:27 co sądzicie o tak zwanej antykoncepcji "po", czyli na przykład zawierających octan uliprystalu tabletkach https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone? Moim zdaniem dobrze, że jest coś takiego, bo przecież w życiu zdarzają się różne sytuacje...Ale dobrze też, że pigułka taka dostępna jest tylko na receptę - jej nadużywanie też nie byłoby ok.
Gdyby było już za późno to zawsze można usunąć ciążę bez problemu w Czechach, poczytajcie sobie o tym na blogu Klinika Stonava
ODPOWIEDZ