Agencja nieruchomości

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
ŁucjaŁucja

Agencja nieruchomości

Post autor: ŁucjaŁucja »

Hej, sprzedaję mieszkanie w Warszawie na Bielanach i zastanawiam się, czy nie skorzystać z usług agencji nieruchomości . Z racji tego, że nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie taka współpraca może wyglądać, ile dokładnie % zabiera ode mnie agent ze sprzedaży mieszkania. Czy sami korzystaliście z takich usług?
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 204
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Agencja nieruchomości

Post autor: widoczna »

W sumie ja jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z takich usług i muszę przyznać, że mi bez problemu udało się sprzedać moje mieszkanie. Po prostu zgłosiłam się do firmy http://axnieruchomosci.pl/ która bez najmniejszego problemu zdecydowała się to mieszkanie ode mnie skupić.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Agencja nieruchomości

Post autor: mloda2 »

To co jest najważniejsze jeśli chodzi o mieszkanie to przede wszystkim znalezienie takiej propozycji, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom jak i oczekiwaniom. Jeśli zatem poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego, a do tego w dobrej lokalizacji, zachęcam do zerknięcia na stronę http://bliskiepiaseczno.com/ gdzie trafisz na świetne propozycje mieszkań.
róło

Re: Agencja nieruchomości

Post autor: róło »

Jeśli jesteście ze Słupska bądź okolic, to śmiało mogę wam polecić tutejszą agencję nieruchomości. Nazywa się Instytut Nieruchomości http://instytutnieruchomosci.pl/lista-ofert/ Zajmuje się ich kupnem i sprzedażą, kosztorysami budowlanymi oraz dokumentacją techniczną remontowanych budynków. Kiedyś kupowałem przez nich dom i było super. Dam był ładny i w dobrych pieniądzach. Nie posiadał ukrytych usterek. Agencja jest więc rzetelna i tylko mogę ją polecić.
ODPOWIEDZ