Zdjęcie na nagrobek

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Jadwiga1969
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 1:39

Zdjęcie na nagrobek

Post autor: Jadwiga1969 »

Hej. Planujemy z siostrą odnowić nagrobek naszych dziadków i na pewno przydałaby się zmiana zdjęcia. Czy ktoś z was korzystał z usług firmy ovale.pl? Wiem, że zajmują się takimi rzeczami.
Awatar użytkownika
Maksyma1988
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 1:10

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: Maksyma1988 »

Rok temu zlecałam im wykonanie fotografii na porcelanie. Bardzo szybko zrealizowali zamówienie i w naprawdę niewygórowanej cenie. Zdjęcie pięknie się prezentuje, więc jestem zadowolona. Z pewnością polecam ovale.pl.

okręg wyborczy oświęcim
ginamó

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: ginamó »

Nawet najpiękniejsze zdjęcie nie poprawi ogólnego odbioru brzydkiego nagrobka. Dlatego uważam, iż trzeba zgłosić się do specjalistów w celu wykonania jak najpiękniejszego nagrobka. Realizację tego zadania powierzyłem specjalistom z www.nagrobki-wegorzewo.pl . Efekt końcowy jest doskonały.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: izakk »

Jadwiga1969 pisze: ↑28 sie 2020, 2:12 Hej. Planujemy z siostrą odnowić nagrobek naszych dziadków i na pewno przydałaby się zmiana zdjęcia. Czy ktoś z was korzystał z usług
Fotograf może nawet poprawić jakieś stare zdjęcie tak, aby nadawało się do wywołania. Raczej każdy oferuje takie usługi.
mąż

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: mąż »

Jeśli czeka cię ceremonia pogrzebowa to warto ją zlecić fachowcom którzy odpowiednio zajmą się całym pogrzebem. Mam na myśli ten zakład https://www.elizjum-warszawa.pl/ gdzie odpowiednio zajmą się całym pogrzebem. Mają w ofercie nawet usługę kremacji jeśli tego sobie życzysz. Pomogą także w sprawach urzędowych bo jest tego trochę do załatwienia.
pmazurek

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: pmazurek »

Wszystko zależy od rodziny czy chcą dać zdjęcie na nagrobek, czy nie. Jeżeli nie umiecie zdecydować się na konkretny nagrobek to polecam pomnik granitowy pojedynczy - najlepszy wybór, jakiego można dokonać.
wkatarzyna

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: wkatarzyna »

Zgadzam się z tym, że to zależy od tego czy rodzina chce, czy nie. Z mojej strony polecam Wam nagrobki granitowe Poznań wykonane przez firmę Nagrobki Katarzyńska.
emi88

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: emi88 »

A ja zastanawiam się nad tym czy nie zamówić nagrobek bydgoszcz u firmy Rychlik Kamieniarstwo. Powie wam, że ich propozycje całkiem mi się spodobały, ponieważ mają ładne pomniki i z tego co się dowiedziałam cena na nie jest niewygórowana.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: sevenpoints »

Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze pogrzebu, firma https://pogrzebymortis.pl/sala-pozegnan/ może być dobrym wyborem. Ich profesjonalizm może pomóc w organizacji ceremonii pożegnalnej.
sherri

Re: Zdjęcie na nagrobek

Post autor: sherri »

Mój tato zastanawiał się nad swoim pochówkiem i chociaż na początku myślał o tym, by było tradycyjnie, widzę, że została przez niego wybrana urna. . Mam nadzieję, że jeszcze długo nie będzie nam potrzebna, ale jednak takie zabezpieczenie to ważna sprawa. Sama zastanawiam się nad tym, czy nie zebrać już pieniędzy na swój pogrzeb. Mam 54 lata.
ODPOWIEDZ