zarządzanie płatnościami

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
wieśka

zarządzanie płatnościami

Post autor: wieśka »

Dzień dobry. Posiadając własną firmę warto wybrać doskonałe ułatwienie https://cashdirector.com/ jest to doskonała i niezawodna pomoc w kontroli płatności jak i w zarządzaniu fakturami. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, mam teraz o wiele więcej czasu niż dotychczas.
filipp

Re: zarządzanie płatnościami

Post autor: filipp »

Ciekawi mnie jak u Was najczęściej klienci płacą? Kartą czy pay by link? Zauważyłem u siebie osobistą niechęć do płacenia kartą. Bo muszę podać dane, a przy płatnościach cyklicznych zwykle zapominam, że coś kupiłem. No, ale jeśli klienci chętnie z tego korzystają, to może warto wdrożyć, prowadząc sklep w internecie? wegług artykułu https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... m-pay-link jest wzrost płatości kartą.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: zarządzanie płatnościami

Post autor: sevenpoints »

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego prowadzenie niezarejestrowanej działalności może stanowić ryzyko dla bezpieczeństwa płatności online, to artykuł na https://www.supertydzien.pl/publikacje/ ... raniczenia może Ci w tym pomóc. Zawarta jest w nim analiza potencjalnych zagrożeń związanych z brakiem rejestracji oraz przedstawia praktyczne wskazówki dotyczące minimalizowania ryzyka.
ODPOWIEDZ