zakup leków najtaniej

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
spinna

zakup leków najtaniej

Post autor: spinna »

gdzie można kupić leki możliwie najtaniej? Rodzice sporo już leków w swoim wieku kupują i próbuję im znaleźć tańszą alternatywę. Dlatego czekam na wasze polecenia aptek
wenecja

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: wenecja »

zobacz sobie DOZ ja tam kupuję od lat, jest niedrogo, duży wybór produktów, zreszta jak masz blisko to warto pójść i sprawdzić, mam kilka aptek w okolicy i u nich najtaniej
żuczek

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: żuczek »

Koniecznie zajrzyj do DOZ, oni mają leki w super cenach, moje już długi czas nie zdrożały. Ja to już tylko u nich kupuję bo nie lubię przepłacać, a kupić i tak musze.
Lika

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: Lika »

Zawsze starałam się wybierać tańszą możliwość, jeśli tylko była taka opcja i dlatego się cieszę, że trafiłam na ten wątek i dowiedziałam się, ze leki i suplementy opłaca się kupować właśnie w DOZie, bo mają najtaniej, po prostu.
amelika

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: amelika »

U nas tez w dozie najtaniej, mam w okolicy kilka aptek, ceny naprawdę znacznie się różnią, w dozie najczęściej kupuję, bo moim zdaniem mają świetny wybór i najniższe ceny
Dota

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: Dota »

Tyle piszecie o tym doz, że aż sama sprawdziłam i faktycznie, trzeba przyznać, że ceny mają dobre. Wybór też jest spory, dostałam wszystko, co chciałam kupić.
malika

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: malika »

Dokładnie, nie ma co przepłacać, lepiej kupować leki w DOZie stacjonarnie, oni mają naprawdę dobre ceny, które nie lecą co chwilę do góry, a trzeba szukać oszczędności wszędzie gdzie się da.
zeberka

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: zeberka »

A jeśli chodzi o leki na receptę to jak one wychodzą w DOZ? ceny są przyziemne? Warto do nich zajrzeć stacjonarnie? Dostałam nowe leki i są dosyć drogie, ale chce porównać ceny.
malina22

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: malina22 »

Leki na receptę też są w DOZie stacjonarnie po starych cenach więc ja tylko tam kupuję, teraz sezon chorobowy to tych leków kupuję się więcej więc warto szukać oszczędności.
Milla

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: Milla »

Jeżeli chodzi o apteki, to z tego co zauważyłam doz ma jeszcze rozsądne ceny. Swoją drogą czasami się zastanawiam skąd aż takie różnice w cenach pomiędzy aptekami, ale dobrze, że można jeszcze gdzieś coś dostać taniej.
mniszka

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: mniszka »

W DOZ chyba cały czas są najlepsze ceny na leki, kupuje u nich od lat i nie ostatnio nie zaważyłam podwyżek. Mam do nich blisko, zawsze mają to czego potrzebuję i to super cenie.
liryska

Re: zakup leków najtaniej

Post autor: liryska »

Mi też się wydaje, że obecnie DOZ wypada najlepiej. Kupuję u nich leki na receptę i od dłuższego czasu cena pozostaje bez zmian-po staremu, mimo, że w innych miejscach drożeją.
ODPOWIEDZ