Zabiegi kosmetyczne?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Jadwiga84
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 11:10

Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: Jadwiga84 »

Cześć wszystkim. Czy jesteście może po jakichś zabiegach kosmetycznych? Ja mam za sobą jedynie chirurgiczne usunięcie znamienia Bielsko-Biała, chociaż nie ukrywam, że mam w planie poprawić kilka rzeczy w moim wyglądzie. Oczywiście nie będzie to nic wielkiego, bo zdecydowanie stawiam na naturalny wygląd, a wy?
żana

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: żana »

Vital injector 2 https://jetsetspabeauty.pl/ to mezoterapia próżniowa wieloigłowa. Potrzeba rewitalizacji skóry, szczególnie na twarzy, dekolcie i szyi, wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy, że nasza skóra traci młodzieńczą jędrność, pod oczami pojawiają się obrzęki, zmarszczki, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: mloda2 »

Przypadek nie istnieje, jeśli chodzi o dobrą pielęgnację skóry. Tutaj wszystko ma ogromne znaczenie. W takim wypadku regularność jeśli chodzi o złuszczenie skóry powinno być zapamiętane i wykonywane nie częściej niż raz na tydzień/dwa. Wówczas skóra będzie niezwykle gładka, ale jednocześnie będzie lepiej przyjmować wszystkie składniki.
aśka

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: aśka »

Ostatnio zdecydowałam się na zabieg z osoczem bogatopłytkowym i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jego efektu. Zabieg ten wykonywałam sobie w Częstochowie w https://bienkowscyclinic.pl/ :) czuję się teraz jak nowonarodzona, jakbym miała nową buzię i jestem z tego powodu bardzo zadowolona i szczęśliwa, a tego w ostatnim czasie bardzo mi brakowało. Muszę przyznać, że opieka w tej klinice jest niesamowita, pracują tam wykształceni lekarze, którzy naprawdę znają się na rzeczy :)
milo1

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: milo1 »

Myślę, że to miejsce https://mediderm.com.pl/oferta/kosmetyk ... zczuplanie jest warte uwagi. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o redukcję cellulitu. Uważam, że warto się tam rozejrzeć, aby wybrać rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
pestkaa

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: pestkaa »

Dzisiaj to bez problemu samodzielnie można sobie wykonać. W końcu mamy takie firmy , jak na przykład kosmoart.pl , gdzie
są tam dostępne takie sprzęty, jak jd700 frezarka i inne, które przydadzą się przy pielęgnacji paznokci.
Zuśka

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: Zuśka »

Ja mam też problem z jędrnością skóry. Zaczyna się i u mnie :( radzę sobie oczywiście kremami w tym przoduje z Eveline Lift Booster Collagen. jednakże niedługo sięgnę też po zabiegi aby wesprzeć kremy w ich codziennej pracy
Waremka22

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: Waremka22 »

Dziś zabiegi kosmetyczne, czy takie upiekszające nasza sylwetkę są coraz bardziej w modzie. W sumie to dobrze gdy o siebie dbamy. Warto przejrzeć ofertę dr.Wolfinger Clinic. Można zasięgnąć konsultacji medycznych, można również skorzystać z róznych zabiegów upiększających nasze cialo.
bolek

Re: Zabiegi kosmetyczne?

Post autor: bolek »

Uważam, że mezoterapia igłowa to zabieg, którego nie można przeoczyć. Jest to bezpieczny i skuteczny sposób na odżywienie skóry od wewnątrz, przy użyciu maleńkich igieł do dostarczania ukierunkowanych składników odżywczych. Może to pomóc w takich kwestiach jak blizny potrądzikowe, pigmentacja, a nawet wypadanie włosów. Jeśli szukasz naturalnego i długotrwałego podejścia do odmładzania skóry, to myślę, że mezoterapia igłowa jest zdecydowanie warta rozważenia.
ODPOWIEDZ