Wyposażenie do łazienki - Oltens

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Ileńka36

Wyposażenie do łazienki - Oltens

Post autor: Ileńka36 »

Jesteśmy na etapie wyboru dobrej jakości wyposażenia łazienkowego, ponieważ niedługo odbieramy mieszkanie od dewelopera i brakuje nam pomysłów jak się za to odpowiednio zabrać oraz gdzie szukać inspiracji. Co sądzicie na temat marki Oltens, czy może ktoś zdecydował się na ich wyposażenie?
Pośka32

Re: Wyposażenie do łazienki - Oltens

Post autor: Pośka32 »

A macie może jakiś pomysł odnośnie samego stylu w łazience, czy szukacie dopiero ciekawych inspiracji. Jeżeli o mnie chodzi to szukaliśmy czegoś bardziej w stylu skandynawskim, aby wnętrze było przede wszystkim nowoczesne. My wybraliśmy zestaw Vernal, tym bardziej że w oltens mają świetne szafki w kolorze grafitowym https://oltens.com/pl/vernal dajcie znać jak coś już wybierzecie
SellaEł

Re: Wyposażenie do łazienki - Oltens

Post autor: SellaEł »

Szczerze mówiąc mam podobne spostrzeżenia jak poprzedniczka i trzeba przyznać, że marka oltens super łączy styl z funkcjonalnością, ale i też pod względem cenowym nawet pełne zestawy nie wychodzą drogo bo można sobie na ich stronie internetowej właśnie sprawdzić jak to pod tym względem wygląda. Maja niezłe ceny, ale i też obsługa na której pomoc można liczyć.
Ilońka36

Re: Wyposażenie do łazienki - Oltens

Post autor: Ilońka36 »

SellaEł pisze: ↑24 maja 2021, 9:27 Szczerze mówiąc mam podobne spostrzeżenia jak poprzedniczka i trzeba przyznać, że marka oltens super łączy styl z funkcjonalnością, ale i też pod względem cenowym nawet pełne zestawy nie wychodzą drogo bo można sobie na ich stronie internetowej właśnie sprawdzić jak to pod tym względem wygląda. Maja niezłe ceny, ale i też obsługa na której pomoc można liczyć.
Dzięki za pierwsze wskazówki z Waszej strony, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że uda się osiągnąć zamierzony efekt. Oby wszystko poszło pomyślnie :)
Tołek

Re: Wyposażenie do łazienki - Oltens

Post autor: Tołek »

Ja też wybrałem zestaw wyposażenia łazienkowego marki oltens, ponieważ poszukiwania zaczęliśmy od wanny wolnostojącej Oltens Alva które naprawdę mega się prezentuje jako taki kluczowy element całej łazienki. Na ich stronie można sprawdzić różne opcje i całą ofertę jaką mają. Podrzucam https://oltens.com/pl/Oltens-Alva-wanna ... a-12016000 i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Waszej myśli :)
ODPOWIEDZ