Wynajem mieszkań Koszalin

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Filomena1981
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 0:07

Wynajem mieszkań Koszalin

Post autor: Filomena1981 »

Cześć! Niedługo przeprowadzam się do Koszalina i szukam jakiegoś niedużego mieszkania do wynajęcia. Gdzie polecacie rozejrzeć się za ofertami? Jakieś portale ogłoszeniowe?
Awatar użytkownika
Dalila_80
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 9:28

Re: Wynajem mieszkań Koszalin

Post autor: Dalila_80 »

Jeśli chodzi o wynajem mieszkań w Koszalinie, to polecałabym raczej skorzystać z usług biura nieruchomości ANKAM. Właśnie dzięki nim znalazłam swoje wymarzone mieszkanko. Wynegocjowali dla mnie super ofertę i profesjonalnie podeszli do tematu :)
Łukasz9999

Re: Wynajem mieszkań Koszalin

Post autor: Łukasz9999 »

Jeżeli chodzi Ci o wynajęcie mieszkania, to z pewnością znajdziesz je tutaj - koszalin nieruchomości :D Możesz tam znaleźć biura, działki, domu na sprzedaż jak pod wynajem. Mam nadzieję, że uda Ci się coś znaleźć. Z mieszkaniem zawsze jest dużo zabawy, ale jak coś już kupisz to na lata. :D :D :D
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Wynajem mieszkań Koszalin

Post autor: izakk »

Filomena1981 pisze: ↑08 sie 2020, 5:08 Cześć! Niedługo przeprowadzam się do Koszalina i szukam jakiegoś niedużego mieszkania do wynajęcia. Gdzie polecacie rozejrzeć się za ofertami? Jakieś portale ogłoszeniowe?
Sprawdź portale z ogłoszeniami nieruchomości. Tam znajdziesz najwięcej takich ofert.
ODPOWIEDZ