Współpraca z projektantem przez internet?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Julia1979
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:03

Współpraca z projektantem przez internet?

Post autor: Julia1979 »

Cześć wam! Znalazłam świetne biuro projektowe, z którego usług chciałabym skorzystać, ale problem w tym, że nie ma ich w mojej miejscowości. Mimo wszystko oferują projekt wnętrz online i właśnie nad taką opcją się zastanawiam. Myślcie, że poprzez komunikację internetową nie będzie problemów z ustalaniem szczegółów? Macie za sobą podobną współpracę?
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Współpraca z projektantem przez internet?

Post autor: werbena »

Może nie projekty wnętrz ale gotowe projekty domów oglądałam przez internet i na taki zakup się zdecydowałam. Jak najbardziej polecam, doradzałam się online co do wyboru, otrzymałam wszystkie niezbędne informacje o samym projekcie tą drogą komunikacji. Znacznie zaoszczędziłam i czas i pieniądze. A za wysyłkę projektu nie musiałam dodatkowo płacić.
Łucja

Re: Współpraca z projektantem przez internet?

Post autor: Łucja »

Tak naprawdę sama komunikacja w zespołach jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również przykuwam do tego bardzo dużo uwagi. Tym bardziej, że jakiś czas temu zapoznałam się z fajnym wpisem https://odfreelancera.pl/narzedzia-do-k ... w-zespole/ i muszę przyznać, że właśnie odpowiednie narzędzia to umożliwiają.
ODPOWIEDZ