Wilgoć pod posadzką

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Grzegorz1970
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 19:06

Wilgoć pod posadzką

Post autor: Grzegorz1970 »

Witam. Podpowiedzcie mi forumowicze, jak poradzić sobie z wilgocią pod posadzką? Słyszałem od wielu znajomych, że naprawdę skuteczne jest osuszanie pomieszczeń i chyba na taką właśnie usługę się zdecyduję. Uważacie, że warto?
Karrol

Re: Wilgoć pod posadzką

Post autor: Karrol »

A nie zastanawia cię skąd ta wilgoć? Bo moim zdaniem to jest główny problem, czemu pod posadzką gromadzi się wilgoć. Jeśli nie zlikwidujesz przyczyny zawilgocenia, to osuszanie pomoże tylko na chwilę. A jeśli znajdziesz przyczynę, wyeliminujesz ją to wtedy posadzka sama wyschnie. Zgłoś sie do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ tam otrzymasz kompleksową pomoc, w tej sprawie. Firma od lat wykonuje ekspertyzy budowlano-mykologiczne i zajmie się twoim problemem profesjonalnie i całościowo.
Dżony

Re: Wilgoć pod posadzką

Post autor: Dżony »

Czytając o osuszaniu po zalaniu, natknąłem się na ciekawą firmę na https://osuszanie24.com/ i wiem, że warto z ich usług skorzystać. Opisują tam różne techniki oraz sprzęt wykorzystywany do takich działań. Czy ktoś z was korzystał z ich porad i wie, czy są one rzeczywiście tak skuteczne?
bobczek

Re: Wilgoć pod posadzką

Post autor: bobczek »

Dobrze ktoś wcześniej napisał w temacie ekspertyz i opinii budowlanych. Również mam takie zdanie, że w przypadku zalań, czy ogólnej wilgoci, szczególnie jeśli chce się robić jakiś remont kapitalny, warto jest skorzystać z dobrze przeprowadzonej ekspertyzy. Takiego typu ekspertyzami na przykład zajmuje się dr inż. Przemysław Stawiarski https://www.stawiarski.pl warto spojrzeć do jego oferty, bo jest naprawdę szeroka i myślę że na pewno będzie pomocna przy pracach budowlanych.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Wilgoć pod posadzką

Post autor: sevenpoints »

Jeżeli zaraz u was sąsiad i wasze mieszkanie Wymaga gruntownego remontu, to myślę że w tej sprawie najlepiej zgłosić się do specjalistów. Wiem że tutaj https://optimal-osuszanie.pl/remont-po-zalaniu/ można liczyć na profesjonalne usługi remontowe, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to warto się do nich zgłosić
ODPOWIEDZ