Usługi pralnicze Lublin

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Mariam1994
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 8:37

Usługi pralnicze Lublin

Post autor: Mariam1994 »

Hej. Szukając polecanej w Lublinie pralni, trafiłam na ofertę pralnianiagara.pl. Powiedzcie mi, korzystaliście z jej usług? Sądzicie, że warto oddać im dywan do prania? Sama nie jestem w stanie pozbyć się z niego plam, a próbowałam już wielu sposobów.
Awatar użytkownika
Emina1974
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 5:00

Re: Usługi pralnicze Lublin

Post autor: Emina1974 »

Sezonowo zlecam im pranie wykładzin i szczerze przyznam, że kiedy je odbieram, za każdym razem jestem zdumiona. Wyglądają dosłownie jak nowe. Jakimś magicznym sposobem pracownicy potrafią pozbyć się nawet najtrudniejszych plam. Gorąco polecam!
kupować

Re: Usługi pralnicze Lublin

Post autor: kupować »

Usług akurat jeśli chodzi o pralnię to coraz więcej osób korzysta. I w sumie sama zastanawiam się nad tym czy by nie skorzystać z takiego rozwiązania. Bo jednak prania zawsze jest mnóstwo a czasu ciągle na to brakuje. Dlatego też jak dowiedziałam się, że ta pralnia https://www.pralnia-warszawianka.pl/ jest bardzo dobra i znakomicie poradzi sobie z każdym ubraniem.

hk usp holster
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Usługi pralnicze Lublin

Post autor: widoczna »

Ja jeszcze moich dywanów nie miałam okazji nigdy oddawać do prania, ale w sumie kiedyś na pewno to musi nastąpić. Jestem również zdania, że doskonale na pewno sprawdzi się posiadanie dywanu do prania w pralce https://homecarpets.pl/138-dywany-do-prania-w-pralce gdyż wtedy możemy przecież zrobić to samodzielnie.
ODPOWIEDZ