Tłumaczenia dokumentów

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
jeremiasz_87
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 16:17

Tłumaczenia dokumentów

Post autor: jeremiasz_87 »

Komu polecacie zlecić tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu? Szukając dobrego tłumacza przysięgłego w Warszawie, trafiłem na ofertę tlumaczka-przysiegla.pl. Współpracowaliście z Panią Danutą i możecie podzielić się opiniami?
Awatar użytkownika
Korneliusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 5:35

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Korneliusz »

Zainteresowała mnie oferta dla firm Pani Danuty i postanowiłem nawiązać z nią współpracę. Potrzebny był mi dobry tłumacz, jako że moja firma obsługuje głównie cudzoziemców. To świetna specjalistka zarówno od tłumaczenia języka angielskiego, jak i rosyjskiego. Terminowo, dokładna i zaangażowana. Polecam!
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Zośka123 »

Bardzo fajna opcja jest na stronie tłumaczenia biznesowe z języka angielskiego tutaj możecie załatwić tłumaczenia dokumentów bez wychodzenia z domu czyli szybki i wygodnie. Z nimi można załatwić wszystko przez Internet. To jest zdecydowanie prostsze. Ja polecam serdecznie to biuro tłumaczeń.
łaskotek

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: łaskotek »

Moim zdaniem mając jakieś dokumenty do tłumaczenia warto skorzystać z pomocy specjalistów. Każdemu zależy, żeby takie tłumaczenie wykonane było naprawdę porządnie i nie wymagało nanoszenia poprawek, co jak wiadomo związane jest z dodatkowymi kosztami. Mnie zależało na znalezienieu kogoś od tłumaczeń ustnych. Ekspertów w tym zakresie znalazłem na biuro tłumaczeń w Krakowie .
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Kasiak77 »

Witam, kiedy mozna zniszczyc dokumenty? I czy mozna zrobic to samodzielnie w domu? Chętnie poznam wasze opinie i dowiem się więcej. Co sądzicie o tym https://esbud.pl/niszczenie-dokumentow- ... ny-sposob/ ? Warto korzystac z takich poradnikow?
Ważniak

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Ważniak »

Wydaje mi się, że właśnie tłumaczenia dokumentów są najczęstszą wybieraną usługą i mi również czasami przytrafi się je złożyć. jakiś czas temu natrafiłem także na bardzo ciekawą ofertę https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... stron-www/ i muszę przyznać, że jak najbardziej tłumaczenia stron internetowych jest bardzo ciekawą sprawą.
Wieśko

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Wieśko »

Chyba każdemu z nas zależy na takim tłumaczeniu, że nie będziemy mieli co do niego żadnych wątpliwości. Ja jestem również zdania, że bardzo fajnie na stronie https://magazynvip.pl/jak-szybko-przetl ... -wyjazdem/ opisano sytuację co zrobić jak potrzebne nam jest tłumaczenie tuż przed samym wyjazdem.
Katarzyna

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: Katarzyna »

Ja korzystałam i polecam ten tłumacz rosyjski: https://skrivanek.pl/tlumaczenia-rosyjski/.
:D Pomogli mi przy tłumaczeniach dokumentów urzędowych, wszystko sprawnie szybko bez problemów i niedrogo :)
Na pewno skorzystam jeszcze nieraz z ich usług. Dbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.
A dzisiaj bardzo trudno znaleźć dobrego tłumacza. Ludzie w większości korzystają z automatycznych translatorów, które robią dużo błędów i nie łapią konektstu całej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: sevenpoints »

Nie ukrywam, że mam czasami trudności z tłumaczeniem polsko-angielskim. Szukając ciekawych artykułów na ten temat, trafiłam na informacje dostępne na stronie: https://www.dtfv.pl/odkryj-potege-tluma ... wa-wiedze/. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek, które pomogą sobie poradzić z tego typu wyzwaniami.
domkap

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: domkap »

Polecam Wam biuro tłumaczeń Poznań - już nie raz korzystałam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko na czas i bardzo dobrze przetłumaczone.
dorcia

Re: Tłumaczenia dokumentów

Post autor: dorcia »

Tłumacz przysięgły Śrem - macie kogoś do polecenia? Szukam osoby z dobrymi opiniami i znającej się na rzeczy. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie polecenia :)
ODPOWIEDZ