Tłumacz dla firmy

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Julislawa-77
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 23:57

Tłumacz dla firmy

Post autor: Julislawa-77 »

Czy wasza firma współpracowała kiedyś z profesjonalnym tłumaczem? Mnie na przykład zainteresowała oferta tlumaczka-przysiegla.pl. Polecacie korzystać z usług Pani Danuty?
Awatar użytkownika
witoslaw
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, 1:51

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: witoslaw »

Ja jestem bardzo zadowolony z tłumaczeń Pani Danuty. Wykonuje dla mnie tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego i robi to naprawdę profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Dzięki niej obsługa cudzoziemców w mojej firmie stała się o wiele sprawniejsza.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: izakk »

Julislawa-77 pisze: ↑15 mar 2021, 5:47 Czy wasza firma współpracowała kiedyś z profesjonalnym tłumaczem? Mnie na przykład zainteresowała oferta . Polecacie korzystać z usług Pani Danuty?
Najlepiej znaleźć ofertę biura z okolicy i sprawdzić, czy spełnia twoje wymagania. Możesz również zlecać to online.
Kacperuś45

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Kacperuś45 »

Skoro szukasz tłumacza to rzuć okiem na https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ Ten tłumacz oferuje tłumaczenia ustne niepoświadczone, które przydają się np. podczas konferencji, szkoleń pracowników, wizyt oficjalnych czy też rozmów telefonicznych.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: mczay »

Różnego rodzaju tłumaczenia od lat wykonują dla nas firma https://skrivanek.pl/ . To świetni fachowcy, ich tłumaczenia są dokładne, odpowiadają nam, ale także naszym klientom zza granicy. Ta firma ma korzystne ceny, szeroką ofertę, warto skorzystać z ich usług, polecam ich serdecznie. Podpowiem, że tłumacz polsko włoski to świetna opcja.
Adaś21

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Adaś21 »

Jeśli nie wiecie, który tłumacza pomoże w kancelariach notarialnych podczas zakładania spółek handlowych to uważam, że tłumacz z rumuńskiego na polski może was zainteresować. Ten tłumacz ma szeroką ofertę i właśnie między innymi zajmuje się tłumaczeniami ustnymi poświadczonymi.
Gwoździk

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Gwoździk »

Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrym pomysłem będzie zlecanie tłumaczeń przysięgłych od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... rzysiegle/ które charakteryzują się wysoką jakością. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego i muszę przyznać, że właśnie takie tłumaczenia ja lubię.
Cześko

Re: Tłumacz dla firmy

Post autor: Cześko »

W sumie czasami również taki tłumacz w firmie może się pomylić i dla mnie jest to oczywiście coś niezwykle normalnego. Ja również jestem zdania, ze doskonale w artykule https://teoriabiznesu.pl/firma/korekta- ... -przydaje/ została poruszona kwestia zlecenia korekty dla native speakera.
ODPOWIEDZ