terapia par

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
nić

terapia par

Post autor: nić »

Co myślicie o psychoterapii dla par? Czy taki krok może ulepszyć związek? Czy terapia dla par ma sens jeśli para ciągle się ze sobą kłóci? Czy może wtedy to już dla nich za późno? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 260
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: terapia par

Post autor: lampka »

W pokojowym rozstaniu, nie będzie już miejsca na rozdrapywanie ran. Jest to jednak uzależnione od wielu czynników, takich jak poczucie wartości danej osoby, dostępność do wsparcia, sytuacja życiowa, a także, albo nawet przede wszystkim, jak dane rozstanie przebiegało. Polecam ten artykuł https://wetalk.pl/blog/jak-sobie-poradzic-po-rozstaniu/ przeczytać w wolnej chwili.
Małggośka

Re: terapia par

Post autor: Małggośka »

Często zdarza się Wam kłócić w związku? Ja uważam, że kłótnie są nieuniknione, bo jednak każdy człowiek jest indywiduum i do spięć musi dochodzić. Najważniejszą kwestią jest jednak to, żeby umieć się godzić :) Tutaj strefanamietnosci.pl/jak-sie-pogodzic-po-klotni/ jest fajny artykuł na ten temat, poczytajcie :)
Bożena

Re: terapia par

Post autor: Bożena »

Przy czym dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tematu związanego ze stanem Waszej realacji. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i pomyśleć o skorzystaniu z takiego wsparcia. To świetna rzecz, dlatego też koniecznie zwróćcie na to uwagę już teraz. Dobry psycholog może pomóc Wam wszystko sobie poukładać.

karta sieciowa w komputerze stacjonarnym
zalejką

Re: terapia par

Post autor: zalejką »

Wiem, że może wam być czasami ciężko i że rzeczywiście ludzie mogą was też źle postrzegać przez to, że akurat się rozstajecie lub, że macie ciężkie problemy. Ja pomyślałabym o gabinet psychologiczny poznań i to bez dwóch zdań. Czasami my nie potrafimy sobie poradzić z problemami, ale psycholog nam może w tym pomóc.
cośka

Re: terapia par

Post autor: cośka »

A mi to się nie wydaje , żebyśmy mogli sami odpowiedzialnie podejść do tematu terapii. Mimo wszystko potrzebny jest specjalista, dlatego wydaje mi się, że warto przede wszystkim kogoś takiego poszukać. I na wstępie wam powiem, że byle jaka strona nie jest dobrym pomysłem. Raczej sugerowałabym Wam coś takiego jak na przykład http://e-medialist.pl/ . Tu znajdziecie stosowną wiedzę. Mam nadzieję, że Wam to się przyda.
ODPOWIEDZ