Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Połek

Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Połek »

Witam!
Jaką firmę możecie mi polecić, jeżeli chodzi o wybór dobrej stolarki okiennej oraz drzwi. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi również co do firmy która zajmie się montażem i będzie wcześniej w stanie mi doradzić i pomóc w znalezieniu wersji też tych bardziej budżetowych?
TomaszDyś

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: TomaszDyś »

W mojej opinii jeżeli szukacie ciekawych ofert w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia firmę Anex Okna która jest z Raszyna. Obsługa na wysokim poziomie, dobry stosunek jakości do ceny zarówno przy zakupie okien, ale i samym wykonaniu montażu. Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!
Jaceś

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Jaceś »

Mam podobne spostrzeżenia, jak już szukać firmy która będzie w stanie zająć się fachową pomocą przy podjęciu decyzji zakupowej, realizacji i do tego montażu to według mnie Anex Okna tutaj wypada bardzo dobrze. Wszystko tak jak być powinno, wszystkie okna z aprobatami technicznymi i bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Ja polecam!
Połek

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Połek »

Jaceś pisze: ↑08 paź 2021, 12:51 Mam podobne spostrzeżenia, jak już szukać firmy która będzie w stanie zająć się fachową pomocą przy podjęciu decyzji zakupowej, realizacji i do tego montażu to według mnie Anex Okna tutaj wypada bardzo dobrze. Wszystko tak jak być powinno, wszystkie okna z aprobatami technicznymi i bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Ja polecam!
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i liczę, że to oczywiście nie koniec podpowiedzi z Waszej strony :)
Zobiń

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Zobiń »

Zdecydowanie jeśli szukać przede wszystkim dobrej i sprawdzonej firmy z szerokim wyborem wysokiej jakości stolarki zapewniającej bezpieczeństwo i jednocześnie dotrzymanie terminów dostaw wraz z fachowym montażem to zdecydowanie tutaj polecam zwrócić uwagę na firmę Anex Okna. Z nimi można liczyć przede wszystkim na dobre warunki i pewność co do tego jakie możliwości nam gwarantują
Bartłomiej

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Bartłomiej »

Cytat:
"Zdecydowanie jeśli szukać przede wszystkim dobrej i sprawdzonej firmy z szerokim wyborem wysokiej jakości stolarki zapewniającej bezpieczeństwo i jednocześnie dotrzymanie terminów dostaw wraz z fachowym montażem to zdecydowanie tutaj polecam zwrócić uwagę na firmę Anex Okna. Z nimi można liczyć przede wszystkim na dobre warunki i pewność co do tego jakie możliwości nam gwarantują"

Dokładnie nie ma co się za długo zastanawiać, jeśli szukacie przede wszystkim dobrej jakości i przede wszystkim profesjonalnego wsparcia to akurat myślę że tutaj będą w stanie sprostać wymaganiom i pomogą w podjęciu racjonalnej decyzji.
Marianszasz

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: Marianszasz »

Jeśli drzwi to stalowe. Dla mnie najlepsze rozwiązanie i najbardziej praktyczne. Mogę polecić z własnego doświadczenia stalowe KMT Supertherm 90. Sprawdzą się w każdym domu. Dzięki grubości skrzydła 90 mm, wypełnieniu pianą oraz dobrym uszczelkom zapewniają maksymalny komfort termiczny i izolację od hałasu. Jednocześnie warto wspomnieć o tym, że drzwi mają różnorodny design, więc wybierzemy coś dla siebie

______________________________________________________________________________________________________________
MikołajEz

Re: Stolarka okienna i drzwi - Warszawa

Post autor: MikołajEz »

Cytat:
"Witam!
Jaką firmę możecie mi polecić, jeżeli chodzi o wybór dobrej stolarki okiennej oraz drzwi. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi również co do firmy która zajmie się montażem i będzie wcześniej w stanie mi doradzić i pomóc w znalezieniu wersji też tych bardziej budżetowych?"

Jak najbardziej firma Anex Okna współpracuje ze sprawdzonymi producentami okien, którzy zapewniają dobre warunki gwarancyjne i posiadają wymagane aprobaty. Wszystko zgodnie z ustaleniami, ceny konkurencyjne i opieka klienta na wysokim poziomie od początku do końca.
ODPOWIEDZ