Polisa ubezpieczeniowa

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
samantra-61
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 3:03

Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: samantra-61 »

Cześć wam. Wiadomo, że czasami spotykają nas zdarzenia losowe, na które nie mamy wpływu, ale możemy się natomiast zabezpieczyć przed ich negatywnymi skutkami. Według mnie to bardzo odpowiedzialne podejście, dlatego sama zdecydowałam się wykupić ubezpieczenie w Ostrołęce. Też się nad tym zastanawialiście?
SoniaŻ

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: SoniaŻ »

Polisa na życie to bardzo dobra inwestycja jeżeli chcemy bardzo pomóc naszym bliskim po naszej śmierci. Ja taka polisę wykupiłem u ubezpieczyciela Pana Jabłońskiego https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ ... e-na-zycie. Jeżeli jesteś zainteresowany wykupienie takiej polisy to polecam umówić się na spotkanie u Pana Artura Jabłońskiego.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: widoczna »

Oczywiście samo już posiadanie ubezpieczeń jest dla mnie również czymś niezwykle ważnym i jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest się na takich kwestiach skupiać. Z całą pewnością mogę każdemu polecić przeczytanie ciekawego artykułu https://kioskpolis.pl/jakie-znizki-przysluguja-ci-w-oc/ gdzie fajnie opisano jakie zniżki przysługują nam w OC.
marionnż

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: marionnż »

W Stęszewie szeroki zakres ubezpieczeń macie w multiagencji pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego Maria Kandulska https://www.ubezpieczeniakandulska.pl/kontakt My u nich mamy ubezpieczenia majątkowe domu i firmy, ubezpieczenia na życie i komunikacyjne. Spodobały nam się dobre warunki, mamy dobre pakiety, obsługa agencji była bardzo pomocna, fachowo doradzają, także mogę wam ich polecić.
Oleńka11

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: Oleńka11 »

Jeśli chodzi o polisę to ważną którą warto mieć jest ubezpieczenie AC zwłaszcza jeśli mamy nowsze auto. Jeśli je mamy to w razie kradzieży dostaniemy zwrot wartości pojazdu i po problemie ale gorzej jeśli nie posiadamy. Wszystko na ten temat macie w tym artykule https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczeni ... kradziezy/ i polecam przeczytać bo wyjaśni wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: sadler20 »

Obowiązek przeprowadzenia przez ubezpieczyciela analizy potrzeb klienta przed zaoferowaniem mu ubezpieczenia oznacza, że ubezpieczyciele nie będą już mogli prowadzić tak szerokiej działalności marketingowej i promocyjnej, jak dotychczas, i że będą musieli tworzyć bardziej zindywidualizowane materiały sprzedażowe. Po przeprowadzeniu ankiety analizy potrzeb klienta, agenci wprowadzają dane do odpowiednich arkuszy i tworzą dokument, który zawiera wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o ubezpieczeniu.
Boomel

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: Boomel »

samantra-61 pisze: ↑03 maja 2021, 21:41 Cześć wam. Wiadomo, że czasami spotykają nas zdarzenia losowe, na które nie mamy wpływu, ale możemy się natomiast zabezpieczyć przed ich negatywnymi skutkami. Według mnie to bardzo odpowiedzialne podejście, dlatego sama zdecydowałam się wykupić ubezpieczenie w Ostrołęce. Też się nad tym zastanawialiście?
Ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie zdrowotne to dwa najważniejsze ubezpieczenia, których wykupienie powinniśmy przemyśleć. Jeśli już na któreś z nich się zdecydujemy to trzeba poświęcić więcej uwagi przy ich wyborze. Zapoznać się dogłębnie z warunkami oferowanymi przez ubezpieczyciela żeby później nie było nieporozumień lub przykrej niespodzianki.
Marta5

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: Marta5 »

Jeśli jesteśmy w temacie ubezpieczeń dobrze jest zastanowić się nad kwestią ubezpieczenia szkolnego naszych dzieci. Takie ubezpieczenie jest bardzo ważne. Dobrze jest doinformować się jakie są warianty ubezpieczenia, zapoznać się z nimi i wybrać najlepszy dla nas i naszego dziecka. Wiele informacji na ten temat znajdziemy tutaj ubezpieczenie szkolne
Bąbel

Re: Polisa ubezpieczeniowa

Post autor: Bąbel »

Nowoczesne platformy do wyceny ubezpieczeń, takie jak https://www.balcia.pl/pl/ odgrywają kluczową rolę w edukacji konsumentów na temat różnych aspektów ubezpieczeń. Dostarczając kompleksowych informacji i porad, pomagają w budowaniu świadomości ubezpieczeniowej, co jest niezwykle ważne w kontekście finansowej przyszłości klientów.
ODPOWIEDZ