Odszkodowanie z dopłatą

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Karola62
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 15:51

Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Karola62 »

Cześć wszystkim. Dwa lata temu miałam stłuczkę, odszkodowanie zostało mi wypłacone, ale dowiedziałam się, że mogę starać się o dopłatę. Wiecie, na jakiej zasadzie to działa? Do kogo powinnam się zgłosić?
Awatar użytkownika
Boguchwala_86
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 8:09

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Boguchwala_86 »

O taką dopłatę możesz się starać do 3 lat od wypadku. Ja skorzystałam w tej kwestii z pomocy rzeczoznawców z rzeczoznawcaonline.pl. Po pozytywnej weryfikacji bardzo szybko otrzymałam pieniądze. Plusem jest brak kosztów dodatkowych.
Awatar użytkownika
Mamita
Posty: 21
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:16

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Mamita »

Karola62 pisze: ↑08 lip 2020, 0:12 Cześć wszystkim. Dwa lata temu miałam stłuczkę, odszkodowanie zostało mi wypłacone, ale dowiedziałam się, że mogę starać się o dopłatę. Wiecie, na jakiej zasadzie to działa? Do kogo powinnam się zgłosić?
Jasne, miałam taki przypadek. odkup odszkodowań realizuje ta kancelaria: https://odkupodszkodowania.pl/. Dają dużą dopłatę. Wylicza ile Ci się należy i albo się decydujesz albo nie. Ja brałam :lol:
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: messa »

W sprawie odszkodowania to nic nie robiłam na własną rękę. Człowiek nie ma doświadczenia w takich sprawach, a ubezpieczyciele też często nie są skorzy do wypłaty należnych kwot. Na przykład moja znajoma to się odwoływała. Dlatego ja zwróciłam się o pomoc do Eventum w Poznaniu. Specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań z różnych tytułów. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszli do sprawy, z kwoty też jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
pianka
Posty: 90
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: pianka »

Chyba lepiej skontaktować się w tej sprawie z prawnikami.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 90
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Tola »

Najlepiej będzie jak pogadasz ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Bardzo dobrą firmą jest Kancelaria CITI, która na co dzień zajmuje się kwestiami odszkodowań. Tutaj https://kancelariaciti.pl/dochodzenie-odszkodowan/ zapoznasz się bliżej z ofertą tej kancelarii.
okełka

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: okełka »

Zawsze uważałam, że jestem uważną rowerzystką, ale kilka miesięcy temu zostałam niefortunnie potrącona na przejściu dla pieszych, z wyznaczonym miejscem dla rowerzystów. Sprawca rzekomo mnie nie zauważył. Skręcone kolano i poważnie uszkodzony rower to największe straty, jakie poniosłam. Na szczęście wiedziałam, że odszkodowania Warszawa obejmują także rowerzystów i postanowiłam skorzystać z tej możliwości. Nie przyspieszyło to leczenia kontuzji, ale mogłam naprawić uszkodzony rower nie nadwyrężając własnego budżetu.
Łukasz

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Łukasz »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić ofertę firmy Avista Polska. Są to specjaliści, którzy mogą sprawdzić czy kwota, którą uzyskaliście z odszkodowania nie jest zaniżona. W wielu wypadków ubezpieczyciel oferuje Wam zaniżony kosztorys, co pozniej wiążę sie z niższym odszkodowaniem.
Mdeniś

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Mdeniś »

Jeżeli macie problem z uzyskaniem odszkodowania, szukacie pomocy, kogoś kto realnie oceni szansę i doprowadzi do tego, że właśnie wszystko zakończy się po naszej myśli, to uważam, że kontakt z http://www.odszkodowaniatemido.pl/ jest tu jak najbardziej wskazany. Oni mają bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, więc efekt będzie po prostu pozytywny
anikaa

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: anikaa »

Uważam, że nie ma co i trzeba walczyć o swoje... Ja przykładowo teraz znalazłam teraz firmę https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ - która walczy o odszkodowania powojenne. Chcę skontaktować ich z moimi dziadkami, którzy naprawdę przeżyli wiele.
ODPOWIEDZ