Odpowiednie mleko dla dziecka

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
wrocisława1972
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:29

Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: wrocisława1972 »

Witajcie :)
Powiedzcie mi, trudno wam było znaleźć mleko odpowiednie dla waszych maluchów? Ja testowałam ostatnio mleko w proszku Nuppi Gold 3 i mogę je wam serdecznie polecić. Ze wszystkich marek, które próbowaliśmy, właśnie Nuppi i ich mleka sprawdzają się najlepiej i mają super składy, ale i dodatek witamin. Znacie tą markę? Polecacie?
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 94
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:37

Re: Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: meliska »

Myślę, że stojąć przed takim wyborem warto zapoznać się z https://moi-mili.pl/jesli-nie-piers-to-co/ . Sama bałam się podejmować decyzję o mleku, bo wiadomo, że każda mama chce najlepszego dla dziecka, a wybór jest tak ogromny, że ciężko się zdecydować. Dodatkowo możesz poszukać sobie też opinii mam w sieci :) wiadomo, są to subiektywne opinie, ale mega pomocne moim zdaniem
Nołka

Re: Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: Nołka »

Ja od samego początku karmię swojego maluszka mlekiem Bebilon. To była pierwsza próba, pierwsze podejście do mleka modyfikowanego i jak się okazało, bardzo udana od razu. Baz problemów z brzuszkiem. Odkryłam też, że w bardzo dobrej cenie można kupić to mleko w stacjonarnym DOZie, a mam akurat na osiedlu tę aptekę:)
Awatar użytkownika
tomasz22
Posty: 178
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:45

Re: Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: tomasz22 »

Moim dzieciom podaję mleko Łaciate UHT 3,2 % , które dodaje do płatek , budyniu oraz jako kakao. Zamawiam go przez internet tutaj https://www.bee.pl/laciate-mleko-uht-cz ... 63806.html . Zaletą transakcji jest zdecydowanie szybka przesyłka. Należy pamiętać również aby po otwarciu spożyć je do 3 dni.
weźka

Re: Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: weźka »

Nołka pisze: ↑20 mar 2021, 23:55 Ja od samego początku karmię swojego maluszka mlekiem Bebilon. To była pierwsza próba, pierwsze podejście do mleka modyfikowanego i jak się okazało, bardzo udana od razu. Baz problemów z brzuszkiem. Odkryłam też, że w bardzo dobrej cenie można kupić to mleko w stacjonarnym DOZie, a mam akurat na osiedlu tę aptekę:)
to jakaś stała oferta w DOZ? od niedawna moje dziecko jest na mleku modyfikowanym Bebilon, to byłaby dobra informacja bo akurat mam blisko do doz
Ałka

Re: Odpowiednie mleko dla dziecka

Post autor: Ałka »

weźka pisze: ↑19 maja 2021, 22:24 to jakaś stała oferta w DOZ? od niedawna moje dziecko jest na mleku modyfikowanym Bebilon, to byłaby dobra informacja bo akurat mam blisko do doz
Ja kupuję mleko Bebilon dla córeczki właśnie w DOZie, już ponad rok. I tak, od samego początku właśnie u nich, bo mają najlepszą cenę i nie jest to chwilowa promocja.

skąd można pobrać filmy
ODPOWIEDZ