Montaż pompy ciepła

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Lucjan74
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 5:18

Montaż pompy ciepła

Post autor: Lucjan74 »

Witam serdecznie.
Czy dobrze znacie firmę Centrum Rekuperacji? Zastanawiam się poważnie nad zleceniem im zamontowania powietrznej pompy ciepła. Jak sądzicie, warto korzystać z ich usług, czy lepiej szukać kogoś innego?
Awatar użytkownika
szczepan1975
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 14:37

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: szczepan1975 »

Bardzo dobrze znam Centrum Rekuperacji, bo już kilkukrotnie z nimi współpracowałem. Ostatnio montowali mi centralny odkurzacz w moim biurze. Zawsze profesjonalnie podchodzą do zleceń i nawet najbardziej skomplikowane realizują sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
kropkowana
Posty: 91
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:57

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: kropkowana »

co do pompy ciepla, to moge polecic firme Levada. U nas montowali i ogarneli wszystko naprawde fajnie, bez zadnych komplikacji. dodatkowo zajmuja sie doradztwem, wiec najpierw szczegolowo obgadalismy z nimi czy taka pompa u nas w ogole zda egzamin :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: Daria »

Jeśli zastanawiacie się właśnie nad montażem pompy ciepła w Waszym domu, to koniecznie polecam Wam zajrzeć na stronę internetową http://pompy-piece.pl. Znajdziecie tam mnóstwo artykułów właśnie na ten temat. Dowiecie się na przykład, dlatego ważna jest dobra lokalizacja kotła w domu, jak wybrać wydajną pompę ciepła, a także dlaczego warto czasami wymienić źródło ogrzewania w domu. Jestem przekonana, że Was to zainteresuje :)
ODPOWIEDZ