lokal na magazyn

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Aleksy1976
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 8:04

lokal na magazyn

Post autor: Aleksy1976 »

Witam, jakie polecacie wynajmować lokale na przyszły magazyn? Rozglądam się powoli za ofertami i jak na razie nic ciekawego nie wpadło mi w oko. Pomyślałem, że garaże na wynajem byłyby dobrym rozwiązaniem i przeszło mi tez przez myśl, żeby skontaktować się z jakimś pośrednikiem, co wy na to? Samodzielnie byłoby mi chyba trudniej, zgodzicie się? Czekam na rady ;)
luna30

Re: lokal na magazyn

Post autor: luna30 »

A może lepiej postawić na wynajęcie przestrzeni magazynowych??? Ja słyszałam, że całkiem sporym metrażem dysponuje firma EJKO http://ejko.com.pl/ - warto byłoby to z pewnością sprawdzić. Zwłaszcza, że oferują oni również takie usługi, jak etykietowanie, metkowanie, przepakowanie towaru itd.
erica

Re: lokal na magazyn

Post autor: erica »

W każdym magazynie niezbędne są wózki paletowe i mądrze jest szukać rozsądnych okazji, aby nie wydać zbyt wiele. Proponuję przyjrzeć się ofercie firmy LEMA, gdzie możesz kupić albo wynająć na określony czas, ich stawki są rozsądne, więc będziesz zadowolony.
nator

Re: lokal na magazyn

Post autor: nator »

Dla osób zakładających magazyn przydatne będą różnego rodzaju wyposażenia, w tym np. półelektryczny wózek podnośnikowy dostępny w ofercie MDE-Lifts. Ta firma proponuje szeroki wybór podobnych pojazdów, dlatego warto się z nią zapoznać.
hopora

Re: lokal na magazyn

Post autor: hopora »

Budując lub wyposażając magazyn, należy pamiętać o znaczeniu jakie posiada instrukcja pożarowa i zapewnieniu jej przygotowania przez uprawnione osoby. Protokoły te są niezbędne do utrzymania zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz osób odwiedzających obiekt.
damaaa

Re: lokal na magazyn

Post autor: damaaa »

Widzę, że interesuje was wynajem przestrzeni magazynowych... Skoro tak, to w sumie w tym kierunku też możecie polegać na firmie EJKO http://ejko.com.pl/ , która ma spory metraż do zaoferowania, ale i nie tylko... Bo z ich strony możecie również polegać na takie działania, jak oklejanie, sprawdzanie jakości, czy też nawet transport.
dorianaa

Re: lokal na magazyn

Post autor: dorianaa »

Bądź można wybudować coś własnego, zgodnego z naszymi oczekiwaniami. A w tym kierunku możemy liczyć na wsparcie ze strony https://best-idea.pl/web/photos/2933/ha ... h.JPG.webp - ponieważ oni oferują projektowanie hal magazynowych, przemysłowych, jak i ich realizację.

wentylacja rzeszów
dashaa

Re: lokal na magazyn

Post autor: dashaa »

Jak chcecie postawić swój własny obiekt magazynowy, to według mnie najlepiej byłoby tutaj się zgłosić do firmy https://carcon.pl/oferta/hale-magazynow ... -i-budowa/ . Oni zajmują się projektowaniem tego typu obiektów, a także ich realizacją. Doskonale rozumieją potrzeby klientów, także ich obiekty zawsze spełniają oczekiwania pod każdym względem.
fusia

Re: lokal na magazyn

Post autor: fusia »

Utrzymanie bezpieczeństwa w magazynach jest koniecznością. Inwestycja w taśmy antypoślizgowe to łatwy i niedrogi sposób na ograniczenie poślizgnięć i upadków na śliskich powierzchniach. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego zespołu!
ODPOWIEDZ