Kursy językowe przez internet?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Hieronim1965
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 1:19

Kursy językowe przez internet?

Post autor: Hieronim1965 »

Witajcie forumowicze. Co sądzicie o internetowych kursach językowych? Ostatnio zastanawiałem się nad takim właśnie rozwiązaniem, bo wydaje mi się, że nauka chińskiego online byłaby dla mnie znacznie wygodniejsza. Macie coś do powiedzenia na ten temat?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kursy językowe przez internet?

Post autor: Daria »

Osobiście uważam, że taka nauka języków przez internet to bardzo wygodne rozwiązanie. Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy z języka angielskiego. Może ktoś z Was miał już z tą szkołą wcześniej do czynienia?
Weronika

Re: Kursy językowe przez internet?

Post autor: Weronika »

Trzeba przyznać, że faktycznie na dzień dzisiejszy wiele osób również z miłą chęcią uczestniczy zajęciach z nauki języka obcego przez Internet. Faktycznie jest to bardzo fajne rozwiązanie, ale jeśli ja mam możliwość uczęszczania osobiście na takie zajęcia to raczej wolę takie rozwiązanie. W takiej sytuacji zapisałam się na kurs języka angielskiego w Warszawie https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ i już teraz mogę powiedzieć, że nauka idzie mi bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Kursy językowe przez internet?

Post autor: sevenpoints »

Osobiście mam spore trudności z właściwym użyciem czasów w języku angielskim. Ostatnio moja znajoma poleciła mi sprawdzenie ćwiczeń dostępnych na https://youtu.be/pvZ3O5qCmtM?si=6MMUzII4N3_BebdY i muszę przyznać, że są one naprawdę interesujące. Podzielcie się, z jakich materiałów edukacyjnych najczęściej korzystacie.
ODPOWIEDZ