Kto zamontuje alarm?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Miłowita99
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 3:12

Kto zamontuje alarm?

Post autor: Miłowita99 »

Cześć. Z usług jakiej firmy polecalibyście skorzystać w zakresie montażu systemu alarmowego? Słyszałam, że agencja saippsecurity.pl dobrze zna się na takich zabezpieczeniach, więc to ich przede wszystkim biorę pod uwagę. Myślicie, że to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 8:39

Re: Kto zamontuje alarm?

Post autor: Seweryn »

Według mnie to najlepszy wybór, szczególnie że systemy alarmowe to jedna z kilku specjalności tej agencji. Na pewno fachowo doradzą ci, co i jak. Jestem przekonany, bo sam miałem okazję z nimi współpracować.
domń

Re: Kto zamontuje alarm?

Post autor: domń »

Nasz system alarmowy jest z firmy Dom Polska https://www.dom-security.com/pl/pl/prod ... gramowanie z Częstochowy. Ich oferta jest szeroka, pomagają w doborze i dopasowaniu systemu do naszych wymagań i tego, czego po prostu potrzebujemy. Mają atrakcyjne ceny, system od nich sprawdza nam się doskonale, jest porządnie wykonany, możemy nim sterować za pomocą aplikacji, polecam.
ktoślm

Re: Kto zamontuje alarm?

Post autor: ktoślm »

My mieszkamy w bezpiecznej okolicy, ale wolimy być ostrożni i zamontowaliśmy alarm w domu. Systemy alarmowe w swojej ofercie posiada firma zabezpieczeń mienia - ALERTUS https://www.alertus.pl/systemy-alarmowe z Ustronia. Ich oferta jest szeroka, mają w niej wiele różnych, dobrych rozwiązań. Nam doradzili takie, które najlepiej nam się sprawdzi i ono faktycznie jest skuteczne. Cenowo wyszło korzystnie, polecam ich serdecznie.
syzooń

Re: Kto zamontuje alarm?

Post autor: syzooń »

U nas za system alarmowy odpowiada agencja ochrony Securitas z Warszawy https://www.securitas.pl/solutions/klie ... -alarmowe/ i jesteśmy w 100 % zadowoleni z wyboru firmy, bo nie tyko mamy u nich alarm, ale i zdalny monitoring video, dzięki któremu agencja sprawnie ocenia czy interwencja ich patrolu jest w danym momencie potrzebna czy też alarm włączył np. silny podmuch wiatru. Bardzo to fajne rozwiązanie, bo dzięki temu oszczędzamy pieniądze (agencja ochrony nie wysyła patrolu).
MargaretŻ

Re: Kto zamontuje alarm?

Post autor: MargaretŻ »

Alarm jest bardzo ważny i powiem wam, że ja mam i alarm i inne zabezpieczenia w domu. Ostatnio kupiłam do domu sejf z firmy Konsmetal24 https://www.konsmetal24.pl/promotions i wybrałem nieduży sejf na pieniądze i biżuterię. Od kiedy mam sejf w domu czuję się bezpieczniej bo wiem ile mam do stracenia a czasem po moim domu kręcą się klienci mojego męża i moi. Mam zaufanie do ludzie ale jak wiadomo różnie to bywa.
ODPOWIEDZ