klimatyzacja do ogrzewania?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Cecylian1998
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2022, 3:34

klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Cecylian1998 »

Korzystacie z takiego rozwiązania jak grzanie klimatyzacją? Coraz częściej o tym słyszę i widziałem nawet oferty kilku firm zapewniających montaż i serwis. Przyznam szczerze, że wydaje mi się to być naprawdę efektywnym i całkiem tanim sposobem na ogrzewanie, ale koniecznie chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Także jeśli macie jakieś opinie to śmiało ;)
Awatar użytkownika
Dariaa
Posty: 46
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:17

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: Dariaa »

U mnie montaż klimatyzacji odbył się bez najmniejszej szkody. Klimatyzacja wisi w salonie, a za ścianą na balkonie jest jednostka zewnętrzna, tylko dziura na wylot na instalację była zrobiona i tyle.
Spokojnie chłodzi salon i pomieszczenia przylegające, gorzej z kuchnią i pokojem dzieci, które dzieli korytarz - ale tam latem nie jest az tak gorąco, bo to pomieszczenia od północnego - wschodu. Więc w sumie mogę stwierdzić, że na mieszkanie 65m spokojnie daje radę. Używamy tylko latem do chłodzenia.
Polecam również firmę https://klimatyzator.net.pl/ Firma oferuje montaż klimatyzacji Lublin.
patkikow

Re: klimatyzacja do ogrzewania?

Post autor: patkikow »

Moim zdaniem jest to super rozwiązanie. Mając jedną klimę możemy nie tylko chłodzić nasze mieszkanie, ale także je grzać. Klimatyzacja domowa Wrocław to idealny pomysł dla wszystkich :)
ODPOWIEDZ