Jak zorganizować urodziny dziecka?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Szarlina
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2019, 12:38

Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: Szarlina »

Witajcie! Planuję zorganizować niezapomniane 7 urodziny dla mojej córki. Myślałam nad wynajęciem dmuchanego basenu i kilku innych atrakcjach. Przydałaby się też pomoc jakiegoś animatora. Znajdę kogoś takiego w Szczecinie?
Awatar użytkownika
dalia_83
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2020, 15:08

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: dalia_83 »

Zajrzyj na all4fun.szczecin.pl. Mają masę fantastycznych atrakcji, w tym też opiekę animatorów. Moje dzieciaki błyskawicznie pokochały Panie Animatorki. Organizacja przyjęcia na najwyższym poziomie, bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: hunka »

Trzeba po pierwsze zapytać jak nasze dziecko widzi takie urodziny i co by chciało żeby na nich było. Bo jeśli powie o dekoracjach, że chce balony, wstążki i piniaty to spokojnie będziesz mogła wszystko na https://godanparty.pl/ znaleźć i to w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: Daria »

A jakie najlepiej zastosować dekoracje na urodziny dziecka? Czy na przykład balony na hel, o których mowa na stronie internetowej https://ltl-elite.pl, będą Waszym zdaniem dobrym wyborem? Jakie Wy zawsze szykujecie dekoracje dla Waszych dzieci?
Izabela
Posty: 17
Rejestracja: 24 kwie 2020, 10:15

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: Izabela »

Pod koniec czerwca również będę organizować niewielkie urodziny dziecka. Udało mi się ogarnąć dmuchany zamek, wytwornicę baniek z megasceny pożyczę od znajomych a przekąski i słodki stół postaram się zrobić sama. Mam jedynie nadzieję, że pogoda dopiszę ;)
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: Jamix »

Jeśli urządzamy imprezę dla dziecka i dorośłi i dzieci to może warto pomyśleć nad zrobieniem tego w lokalu. Glamour we Wrocławiu to fajne miejsce tam sa przygotowani na szykowanie różnych imprez; wesel ,imprez firmowych i rodzinnych. Można dobrać menu według własnego uznania, bardzo miła obsługa. warto tam zapytac.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: mloda2 »

Przede wszystkim wiele dzieci uwielbia tematyczne imprezy. Możliwość przebrania się i zadbania o kwestie przekąsek w danej tematyce to bez wątpienia świetna kwestia! Dlatego jeśli chodzi o ostatnią sprawę, koniecznie zajrzyj na stronę https://slodyczowo.pl/Zagraniczne-slone-przekaski i wykorzystaj dostępne tam propozycje. Tego typu impreza na pewno będzie świetnym moment na spędzenie czasu z dzieckiem.
MAŁPISZON_pl

Re: Jak zorganizować urodziny dziecka?

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Domowy plac zabaw dla maluszków wykonany z wysokiej jakości naturalnego drewna bądź metalu nie stanowi żadnego zagrożenia dla dziecka. Polecam jako prezent na urodziny.
ODPOWIEDZ