Jak wyczyścić dach?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Eryk_60
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Jak wyczyścić dach?

Post autor: Eryk_60 »

Cześć wszystkim. Macie jakieś sprawdzone metody na czyszczenie dachu? W ostateczności skontaktuję się z firmą Aquarius, bo wiem, że zajmują się takimi pracami. Najpierw chciałbym jednak spróbować na własną rękę.
Awatar użytkownika
Jasuf-70
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 12:26

Re: Jak wyczyścić dach?

Post autor: Jasuf-70 »

Ja proponowałbym od razu skontaktować się z firmą Aquarius. Skoro z pracami takimi jak usuwanie graffiti Pan Jakub radzi sobie bez problemu, to umycie dachu będzie dla niego pestką. To profesjonalista w swoim fachu.
koleś

Re: Jak wyczyścić dach?

Post autor: koleś »

Jeśli masz problem, co zrobić, to ja już podpowiadam. Wezwij firmę Rope Expert https://ropeexpert.pl/ i kłopotu nie będzie. Oni się ogólnie zajmują pracami na wysokościach, więc czy umyć dach, czy wymieść śnieg - to dla nich żaden problem. Myślę, że nie zrobisz błędu, kontaktując się właśnie z tą placówką.
każek

Re: Jak wyczyścić dach?

Post autor: każek »

Solidna firma specjalizująca się w pracach związanych z czyszczeniem dachów, myciem okien, elewacji czy konstrukcji stalowych wykonująca usługi na terenie całej południowej Polski to Imago https://inmago.pl/czyszczenie-rynien/ Stosują kilka różnych technologii czyszczenia dachów w zależności od jego rodzaju i stanu powierzchni, także na bank dobiorą do każdego dachu właściwa metodę i solidnie się z tym uwiną. U nas w każdym razie tak było, dach wygląda jak nowy. Z atutów firmy jeszcze - nie ponosicie kosztów związanych z ich przyjazdem do miejsca wykonania usługi i możecie sobie zamówić bezpłatny kosztorys przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Jak wyczyścić dach?

Post autor: jedrzej33 »

Widmo wymiany dachu może przerażać każdego, głównie ze względu na wysokie koszty takiej inwestycji. Jednak dobrze zadbany i regularnie konserwowany dach może nam służyć przez wiele lat i nie będziemy mieli potrzeby wymieniać pokrycia, jednym z niezbędnych i elementarnych zabiegów jest czyszczenie dachu dzięki któremu możemy odświeżyć jego powierzchnię. Poprawnie wykonane pomoże pozbyć się niechcianych zabrudzeń takich jak zabrudzenia atmosferyczne, glony czy porosty. Najpopularniejszą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą jest wykorzystanie mycia ciśnieniowego, które w połączeniu z odpowiednimi biodegradowalnymi środkami czyszczącymi dadzą pożaądany efekt. Kolejnym etapem jest nałożenie powłoki malarskiej. Dzięku temu zabiegowi możemy dodatkowo coś zmienić w naszym domu, jednocześnie zyskując piękny efekt, malowanie dachu powinno być wykonane w określony sposób i w sprzyjających warunkach atmosferycznych - nie da się malować, gdy pada rzęsistyh deszcz. Jeżeli nie czujesz się jednak na siłach i nie posiadasz niezbędnego sprzętu to najlepiej zlecić taką usługę profesjonalistom, którzy wiedzą co robią i wykonają zlecone im prace w sposób prawidłowy.
ODPOWIEDZ