Jak wybrać dom seniora?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Rozetta96
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 11:28

Jak wybrać dom seniora?

Post autor: Rozetta96 »

Witajcie. Na co zwracalibyście największą uwagę, kiedy mielibyście wybrać odpowiedni dom seniora dla kogoś bliskiego? Wiadomo, że ważna jest atmosfera czy wykwalifikowany personel, ale dla mnie liczą się też aktywności jak zajęcia rehabilitacyjne, bo to w jakiś sposób zajmuje czas mieszkańcom, ale i przyczynia się do poprawy ich stanu. Możecie coś dodać od siebie?
irenać

Re: Jak wybrać dom seniora?

Post autor: irenać »

W przypadku mojego taty wybór Domu Seniora był dużym wyzwaniem. Jest on osobą niepełnosprawną poruszająca się na wózku. Z tego powodu sam ośrodek musiał posiadać szerokie korytarze i windy, które ułatwiłyby mu poszukanie się. Pokój również musiał być dostosowany do jego szczególnych potrzeb, nie wspominając o konieczności stałej opieki ze strony personelu. Ostatecznie postawiliśmy na donumcorde.pl. Był to strzał w 10. Tata czuję się tam bardzo komfortowo, nie ma najmniejszego problemu z poruszaniem się po obiekcie. Zespół lekarzy jest serdeczny, pomocny i ma wspaniałe podejście do seniorów.
Dułal

Re: Jak wybrać dom seniora?

Post autor: Dułal »

Wybór domu opieki dla bliskiej osoby nie jest łatwy. Zawsze zależeć nam będzie na najlepszej opiece całodobowej i serdecznej atmosferze. Z mojej strony mogę polecić https://klinikaseniora.pl/wizyty-pielegniarskie/. Przebywa w tym miejscu moja babcia i ma 24 godzinny dostęp do lekarzy i pielęgniarek.
wozła

Re: Jak wybrać dom seniora?

Post autor: wozła »

Wydaje mi się, że w tej kwestii zdecydowanie lepiej jest zastanawiać się nad domem seniora który ma najlepsze opinie w internecie. Polecam w tym wypadku https://podtopolami.eu/ , bardzo fajne miejsce, świetna oferta dla seniorów, którzy będą mieli czas na odpoczynek jak i zabawe.
ODPOWIEDZ