Domy na sprzedaż

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
August1990
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 0:14

Domy na sprzedaż

Post autor: August1990 »

Witajcie. Wraz z żoną postanowiliśmy kupić dom. Myślimy też, że przyda nam się pomoc dobrego biura nieruchomości i wpadła nam w oko oferta firmy Ankam. Czy ktoś z was miał okazję korzystać z ich usług? Interesują mnie opinie na temat tego biura.
Awatar użytkownika
betina
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 11:11

Re: Domy na sprzedaż

Post autor: betina »

Z tego, co wiem, mają wiele ofert domów na sprzedaż. Mnie bardzo pomogli znaleźć odpowiedni lokal pod siedzibę firmy, a nasza współpraca przebiegła sprawnie i na bardzo wysokim poziomie. To wiarygodna i solidna firma, której warto dać szansę.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Domy na sprzedaż

Post autor: mloda2 »

Nie każdy jednak marzy o własnym domu. Niektórzy pragnął przede wszystkim mieć bliskość do miasta, a nawet żyć w jego niedalekim centrum. Jeśli również o tym marzysz i tego typu plany są dla Ciebie jak najbardziej zrozumiałe, koniecznie poznaj mieszkania na Żoliborzu, które proponuje deweloper http://dompod6.pl/. To najlepsza z inwestycji Twojego życia.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 259
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Domy na sprzedaż

Post autor: lampka »

Dokładnie, nie każdy nadaje się do mieszkania w domu. Najlepszą opcja w obecnych czasach są mieszkania, te od deweloperów. Na przykład https://www.eurostyl.com.pl/ ma ciekawe propozycje. Sprawdzaliście już co mają do zoferowania?
ODPOWIEDZ