czyszczenie tapicerki

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
borzywoj77
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2023, 17:34

czyszczenie tapicerki

Post autor: borzywoj77 »

Siemka, jakie znacie firmy zajmujące się czyszczeniem tapicerki Piaseczno? Mam samochód, który ma już kilka lat i tapicerka jest bardzo brudna. Chciałbym ją wyczyścić, ale nie wiem, jak to zrobić. Czy ktoś może mi pomóc?
Szukałem w internecie, ale nie znalazłem żadnych dobrych porad. Wiem, że czyszczenie tapicerki może być trudne, ale mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc.
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie! ;)
pieczonkaa

Re: czyszczenie tapicerki

Post autor: pieczonkaa »

Zdecydowanie najlepsze pranie tapicerki meblowej w Zabrzu! Ecolike stosuje ekologiczne metody, co jest dla mnie bardzo ważne. Pełen profesjonalizm i skuteczność. https://www.ecolike.pl/pranie-tapicerki ... -w-zabrzu/
Wienio

Re: czyszczenie tapicerki

Post autor: Wienio »

Optymalizacja kosztów utrzymania czystości w przestrzeniach użyteczności publicznej jest możliwa dzięki usługom świadczonym przez https://expertczystosci.pl/ i profesjonalne czyszczenie mebli pozwala na przedłużenie ich żywotności i uniknięcie kosztów związanych z częstą wymianą wyposażenia. Firma zapewnia skuteczne usunięcie trudnych plam i zabrudzeń, co jest szczególnie ważne w miejscach o wysokim natężeniu ruchu ludzi.
ODPOWIEDZ