Wyjazd nad morze

Ahoj, przygodo! Słońce i palmy czy górska wspinaczka? Dzielimy się pomysłami, patentami i informacjami o wyjazdach wakacyjnych.
Awatar użytkownika
Babeta1974
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 16:56

Wyjazd nad morze

Post autor: Babeta1974 »

Hejka. Kto z was w tym roku planuje wylegiwać się nad polskim morzem? Muszę wam przyznać, że ja już z niecierpliwością czekam na swój urlop, który zdecydowanie mi się należy. Przeglądam też przeróżne hotele przy plaży, bo właśnie taki nocleg mi się marzy. Czy wy też macie już jakieś wakacyjne plany?
magdą89

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: magdą89 »

My też z mężem wybieramy się nad morze i to na 2 tygodnie, ponieważ udało nam się zaoszczędzić nieco więcej pieniążków. W ogóle planujemy spróbować windsurfingu! Jedziemy z przyjaciółmi, którzy mają świetne deski JP Australia i chcą, żebyśmy zaznali dreszczyku emocji związanych z tym sportem. Ja trochę się boję, ale zobaczymy ;) Zawsze można się wycofać.

Koniecznie daj znać, jakie Ty masz plany i co będziesz robić nad morzem.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Daria »

A czy byliście kiedykolwiek w Mrzeżynie nad polskim morzem? Jeśli tak, to w jakim hotelu się zatrzymaliście? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.hotelzalewski.pl/ ofertę hotelu Zalewski, która, muszę przyznać, bardzo mi się spodobała :) W hotelu jest bowiem basen oraz strefa Wellness, w której można się dobrze zrelaksować. Pokoje również wyglądają elegancko i komfortowo. A Wam jak się podobają?
Żwirek

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Żwirek »

Ostatnio szukałem samochodu na wynajem długoterminowy, jest sporo ofert ale zdecydowałem się na ofertę wypożyczalnia samochodów Warszawa. Jeśli bedziecie w stolicy i bedziecie potrzebowac samochodu na krotszy czy tez dluzszy czas to na powaznie skorzystajcie z mojego polecenia. Bardzo dobra cena - ja wzialem sobie skode citigo z racji tego ze mniejszym autem lepiej sie poruszac w Warszawie - ale to moje zdanie.
kuryś

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: kuryś »

Jeśli chcesz sprawić przyjemność ukochanej osobie, to zarezerwuj nocleg w Jastrzębiej Górze. Moja dziewczyna w czasie spaceru przy zachodzie słońca zgodziła się zostać moją żoną. Nie ma chyba bardziej romantycznych okoliczności! Sama Jastrzębia to małe, ale bardzo fajne miasteczko, które ma wszystko, aby naprawdę odpocząć. 
Awatar użytkownika
tomasz22
Posty: 178
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:45

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: tomasz22 »

Za tydzień wyjeżdżam na urlop nad morze, teraz czekam na przesyłkę kuriera który ma mi dostarczyć okulary przeciwsłoneczne Love Moschino MOL 005S 807 Love Moschino z tego sklepu tutaj https://iokulary.pl/ . Jest to klasyczny naturalny model który pasuję dla każdego typu urody.
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: hunka »

Zawsze jadąc nad morze, wylegiwać się na plaży, wcześniej wpadnę do Gdańska do hotelu Fama Residence https://www.famagdansk.pl/. Wygodne miejsce, całkiem niedrogie, a i umiejscowione przy Złotej Bramie, co jest największą zaletą do zwiedzania starego miasta.
ODPOWIEDZ