Adwokat Łódź

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
grześ

Adwokat Łódź

Post autor: grześ »

Dobry radca prawny poszukiwany. Najlepiej z Łodzi ale w razie potrzeby dojadę. Chodzi o sprawę cywilną, więc dobrze by było gdyby w tym się specjalizował. Ktoś coś? Z góry dziękuję za informacje :)
Paweł123344

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Paweł123344 »

Widzę, że polecacie sporo kancelarii prawniczych. Oczywiście pomoc prawna w wielu sytuacjach jest potrzebna. Ze swojej strony dodam kancelarie https://wolczkiewicz.pl/oferta/restrukturyzacja/ ponieważ może pomogą wam.
Kuraś

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Kuraś »

To ja ze swojej strony polecę może nie radcę ale całą kancelarię Fenix (https://kancelariafenix.pl/). Dają radę z trudnymi tematami i to całkiem nieźle. Myślę, że każdą sprawą mogą sie zająć. Pewnie kwestia porozmawiania i omówienia szczegółów. Czasami wystarczy dobre pismo od prawnika by sprawę szybko rozwiązać.
pujką

Re: Adwokat Łódź

Post autor: pujką »

Jeśli chodzi o miast Łódź to bez dwóch zdań i bez dyskusji musicie udać się do Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Na ich stronie internetowej jest opisane miejsce siedziby wraz z numerem telefonu. Koniecznie się umówcie na wizytę i sprawdźcie jakie oni posiadają spojrzenie na te sytuacje.
Sylwiaś

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Sylwiaś »

Adwokatów z Łodzi jest cała masa i trudno znaleźć odpinanego. Ja swojego znalazłam na tej stronie https://zaufanyadwokat.pl/loc/lodz/. Sprawdziła opinie klientów oraz patrzyłam w jakiś sprawach specjalizuje się adwokat. Gdy spełniam moje kryteria - dzwoniłam. Po takim działaniu udało mi się stosunkowo szybko znaleźć naprawdę dobrego adwokata. PS do spraw cywilnych polecam adwokata https://zaufanyadwokat.pl/kancelaria-ad ... piotr-sek/
lidioapiechotówka

Re: Adwokat Łódź

Post autor: lidioapiechotówka »

Z Łodzi to akurat nikogo za specjalnie nie znam, aby polecić, ale za to znam świetnego adwokat a właściwie całą kancelarię w Lublinie. Jest to kancelaria prawna lublin Karoliny Prożogo. Kobieta jest przesympatyczna, a do tego posiada bardzo wysoką pozycję w swojej branży. Szczerze polecam!
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Adwokat Łódź

Post autor: mloda2 »

Na pewno warto wiedzieć także i poznać możliwości wynikające z Twoich potrzeb i działań. Stąd też porady prawne online to świetna opcja, jeśli chcesz zdecydować o pewnych dalszych krokach. Warto na pewno iść i robić pewne rzeczy na własną rękę, wtedy mamy pewność co i jak.

wypracowanie z romantyzmu
Taduś23

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Taduś23 »

grześ pisze: ↑01 gru 2020, 4:33 Dobry radca prawny poszukiwany. Najlepiej z Łodzi ale w razie potrzeby dojadę. Chodzi o sprawę cywilną, więc dobrze by było gdyby w tym się specjalizował. Ktoś coś? Z góry dziękuję za informacje :)
Według mnie w każdym mieście znajdziesz jakieś dobrego radce prawnego. Wystarczy, że chwile poszukać w sieci.
____
adwokat stargard

panasonic uchwyt ścienny
Łukasz

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Łukasz »

W moim przypadku ostatnio skorzystałem z usług profesjonalnej kancelarii prawnej, która pomógł mi podczas mojej sprawy w sprawie Szkody górnicze . Wszystkim się zajęli, przygotowali stosowne dokumenty oraz stworzyli kosztorys strat w wyniki szkody. Polecam ich usługi zainteresowanym.
Aldona

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Aldona »

Też słyszałam o poradach online, wydaje mi się, że to bardzo fajna i nowoczesna opcja. Myślę o tym, żeby skorzystać z takiego wariantu. To świetna sprawa jeśli ktoś potrzebuje np. skonsultować warunki umowy. Widziałam, że w ofertach kancelarii pojawiają się tego typu porady, jak np. u adwokat Łowicz.
elkaa

Re: Adwokat Łódź

Post autor: elkaa »

A czy znacie się na takich aspektach, jak demoralizacja nieletnich ? Czy wiecie do kogo warto byłoby zgłosić się w tym kierunku? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym jak pomóc znajomej, która ma problem ze swoim zbuntowanym synem. Może ktoś z was może mnie nakierować na dobrą i niezawodną kancelarię?
Krzyś

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Krzyś »

Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty profesjonalnej i nowoczesnej kancelarii radcy prawnego - porady prawne Świdnica , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta. Staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.

cctv n
Leokadia

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Leokadia »

Wszyscy tutaj polecają kancelarie czy adwokatów a ja wręcz odwrotnie nie zachęcam do korzystania z usług Mickiewicz-Szombara. Kolega nie najlepiej wspomina podejście pana Mickiewicza do sprawy która zakończyła się nie po jego myśli.
ODPOWIEDZ