Speednet Test - szybki test twojego łącza

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
ist2000

Speednet Test - szybki test twojego łącza

Post autor: ist2000 »

Ciekawi Cię, z jaką szybkością działa Twój internet od Netii? Możesz to sprawdzić, korzystając ze strony InternetSpeedTest.pl. Znajdują się na niej porady związane z wyborem sprzętu, smartfonami i serwerami, a także oferty operatorów. Jest tam także speednet test, pozwalający na sprawdzenie szybkości używanego przez Ciebie łącza. Jego działanie nie wymaga żadnej wiedzy – po prostu klikasz i po chwili widzisz precyzyjne wyniki pomiaru szybkości wysyłania i odbierania danych poprzez Twoje łącze. Możesz następnie zweryfikować je z tym. Prościej się nie da, dlatego wejdź na stronę i skorzystaj z testu już dzisiaj. Warto dodać, że możesz użyć go również do sprawdzenia szybkości transfer danych od innych operatorów, np. Orange czy Play.
anuua

Re: Speednet Test - szybki test twojego łącza

Post autor: anuua »

Warto sprawdzać prędkość netu, to prawda. O tym przeczytałam w serwisie https://goodatservice.com/ , idealnym na przykład pod kątem różnego rodzaju kwestii informatycznych. Wiem, jak to wygląda, dlatego każdy może więcej rzec, a ja Wam powiem, że należy budować własną niezależność, jak się tylko chce i swoją wiedzę.
ODPOWIEDZ