Pompy ciepła – sklep

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
Awatar użytkownika
Makryn61
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:25

Pompy ciepła – sklep

Post autor: Makryn61 »

Cześć! Co sądzicie o firmie KDP Invest? Chcę kupić pompę ciepła i zastanawiam się czy warto skorzystać z oferty tej firmy. Zależy mi na dobrej jakości produkcie i profesjonalnym montażu.
Awatar użytkownika
mariusz-93
Posty: 9
Rejestracja: 05 maja 2019, 0:22

Re: Pompy ciepła – sklep

Post autor: mariusz-93 »

Kupowałem kiedyś pompę ciepła od tej firmy i wszystko działa jak należy. Mają wysokiej jakości pompy producentów takich jak Galmet czy Mitsubishi. Co do montażu to wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Pompy ciepła – sklep

Post autor: 2fast »

Ja korzystałem z oferty firmy Fonko i dzięki nim mam teraz u siebie świetnej jakości pompę ciepła. Polecam - to prawdziwi specjaliści w kwestii pomp ciepła.
miśka91

Re: Pompy ciepła – sklep

Post autor: miśka91 »

Makryn61 pisze: ↑06 lut 2020, 23:40 Cześć! Co sądzicie o firmie KDP Invest? Chcę kupić pompę ciepła i zastanawiam się czy warto skorzystać z oferty tej firmy. Zależy mi na dobrej jakości produkcie i profesjonalnym montażu.

kurczę niestety nie kojarzę, my pompy ciepła Pszczyna zleciliśmy firmie Proecology.
martyn92a

Re: Pompy ciepła – sklep

Post autor: martyn92a »

Ja zakupiłam pompę ciepła z tej firmy. Korzystam z niej już rok i jestem zadowolona. Niestety pobierają one bardzo dużo prądu, dlatego konieczne okazało się założenie paneli fotowoltaicznych. Koszty tych dwóch instalacji nieco mnie przerosły, dlatego musiałam skorzystać z pożyczek pozabankowych. Dobrą ofertę znalazłam na stronie internetowej https://dobraratka.pl/pozyczki-ratalne/. Dzięki temu jestem samowystarczalna i nie muszę martwić się rosnącymi cenami gazu czy pelletu. 
ODPOWIEDZ