Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
dżonymielony

Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: dżonymielony »

Mogę polecić sklep z oczyszczaczami powietrza, nawilżaczami powietrza i wentylatorami oddychajswobodnie.pl. Na ich blogu znalazłam ranking oczyszczaczy powietrza. To jakim powietrzem oddychamy jest szczególnie ważne dlatego warto dopilnować aby jakość powietrza w pomieszczeniu była właściwa.
Marioś44

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: Marioś44 »

Czy ktoś z was posiada oczyszczacz powietrza? Tez uznaliście, że warto inwestować w tego typu sprzęty dla dobra swojego zdrowia ? Ja również bardzo polecam przy okazji zakupić nawilżacz powietrza który również ułatwi oddychanie, a juz szczególnie będzie uzdrowieniem dla alergików. Takowe sprzęty możecie nabyć na stronie https://zdrovi.pl/
KamilaĆ890

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: KamilaĆ890 »

Jeżeli jesteśmy w temacie oczyszczaczy powietrza to polecam zapoznać sie z ofertą tej firmy https://filterbank.pl/pl/c/Filtry-do-oc ... wietrza/13 . Ja u nich kupuje filtry i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Ja kupuje ten filtr https://filterbank.pl/pl/p/Filtr-harmon ... C70LVM/610 i naprawdę sa one w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: Kasiak77 »

Nawilżacz ewaporacyjny, ultradźwiękowy czy parowy? Czy każdy sposób nawilżania powietrza jest dobry? Technologie stosowane w nawilżaczach znacząco się różnią. Nie każda z nich będzie w stanie realnie poprawić stan zdrowia czy zlikwidować uciążliwości powodowane zbyt suchym powietrzem. Jak wybrać nawilżacz powietrza, by mieć pewność, że jest bezpieczny i skuteczny?
Polecam tutaj https://testoria.pl/rankingi/rankingi-a ... king-2020/.
Aby dowiedzieć się, które urządzenia są warte uwagi.
Pozdrawiam.
RanataĆ

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: RanataĆ »

Sami jeszcze nie posiadamy oczyszczacza, ale jest on pierwszy na liście urządzeń, jakie kupimy do nowego domu. Uważam, że to fantastyczne urządzenie, które zdecydowanie poprawia jakość powietrza i co najważniejsze nawilża je, co w okresie zimowym jest zbawieniem. Sama szukam czegoś od https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/coway/ . Może ktoś poleci jakiś konkretny model? Chętnie poczytam opinie osób posiadających już taki oczyszczacz powietrza.
Olaff

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: Olaff »

O tak, mamy teraz tak beznadziejne powietrze, że trzeba się ratować oczyszczaczami no i przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, by ogrzewać domy gazem a nie węglem no i w miarę możliwości korzystać z komunikacji miejskiej zamiast z samochodów. Zanieczyszczone powietrze wpływa na rozwój wielu różnych chorób, w tym astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc czy chorób układu sercowo-naczyniowego, także o ile chcemy żyć długo i w zdrowiu, to musimy o jakość powietrza zadbać. Wracając do samego oczyszczacza to u nas sprawnie działa Haus&Luft HL-OP-20 kupiony online w sklepie https://www.agddesign.pl/oczyszczacz-po ... 11841.html Oczyszczacz posiada filtr HEPA13 i jest sterowany pilotem, to był w 100 % udany wybór.
Żaneta

Re: Oddychaj Swobodnie - zadbaj o powietrze w swoim domu

Post autor: Żaneta »

Jeżeli macie oczyszczacz powietrza to pamiętajcie o regularnym wymienianiu filtra. Taki filtr najczęściej zamawiam w firmie https://filterbank.pl/pl/c/Filtry-do-oc ... wietrza/13 i jest to filtr HEPA do oczyszczacza powietrza COMEDES LAVAERO 150. W ofercie sklepu znajdziemy również filtry do innych modeli w tym filtry do nawilżaczy powietrza https://filterbank.pl/pl/c/Filtry-do-na ... wietrza/14, akcesoria do odkurzaczy https://filterbank.pl/pl/c/Filtry-i-akc ... urzaczy/15 i akcesoria do pozostałych agd.
ODPOWIEDZ