Niebawem szkoła

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
wąsik

Niebawem szkoła

Post autor: wąsik »

Tak jak w temacie: niebawem szkoła, a ja totalnie bez jakichkolwiek zakupów dla dzieci. Też wszystko kupujecie na ostatnią chwilę? Udało mi się zakupić książki online pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/matematyka- ... 82795.html . Mam nadzieję, że przybędą do mnie na czas, bo inaczej dostanę dzikiej furii. Co sądzicie o zamawianiu podręczników przez Internet?
Mańka25

Re: Niebawem szkoła

Post autor: Mańka25 »

Tak, tak szkoła tuż tuż. Trzeba już zacząć poważne przygotowania.Dzieci trzeba przecież wyposażyć we wszystkie rzeczy , które są potrzebne w szkole. Są jednak sytuacje , kiedy nasza rola rodziców jest wyjątkowa. Chodzi o różne stresowe sytuacje szkolne , kiedy dziecko będzie potrzebować naszej pomocy. Poczytajcie tutaj - http://mamanalajcie.pl/ jak sobie z tym problemem radzić.
kwiatosława

Re: Niebawem szkoła

Post autor: kwiatosława »

Warto też korzystać z różnych przydatnych książek i innych pomocy naukowych. Wiele z nich można zamówić online w księgarni PWN . Są to między innymi najróżniejsze podręczniki do liceum: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 859,k.html .
rókko

Re: Niebawem szkoła

Post autor: rókko »

Właśnie to też sobie powiedziałam. Czeka na mnie Mazowiecka Uczelnia Medyczna i mam nadzieję, że nie będę miała problemów z przyjęciem się do nauki. Ważne jest dla mnie to, żeby jednak pomagać innym i dlatego wybieram taką placówkę. Może mi ktoś więcej o niej powiedzieć? Jak to ogólnie widzicie?
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Niebawem szkoła

Post autor: izakk »

kwiatosława pisze: ↑27 sie 2021, 15:25 Warto też korzystać z różnych przydatnych książek i innych pomocy naukowych. Wiele z nich można zamówić online w księgarni PWN . Są to między innymi najróżniejsze podręczniki do liceum: .
Księgarnie online czasem mają niższe ceny, dlatego warto je sprawdzać. Jeśli szukasz podręczników, to zajrzyj również do https://rewolucja.co.uk/ksiazki/podrecz ... edukacyjne
gośkaa

Re: Niebawem szkoła

Post autor: gośkaa »

rókko pisze: ↑29 sie 2021, 8:32 Właśnie to też sobie powiedziałam. Czeka na mnie Mazowiecka Uczelnia Medyczna i mam nadzieję, że nie będę miała problemów z przyjęciem się do nauki. Ważne jest dla mnie to, żeby jednak pomagać innym i dlatego wybieram taką placówkę. Może mi ktoś więcej o niej powiedzieć? Jak to ogólnie widzicie?
spokojnie, nie martw się na pewno sobie poradzisz :) wiem co mówię bo sama studiuje na MUM :) Nauki jest co prawda sporo ale to dlatego, ze same kierunki są wymagające ( ja jestem na pielęgniarstwie). ale zajęcia są super, dużo ćwiczeń w renomowanych placówkach medycznych.
daliś

Re: Niebawem szkoła

Post autor: daliś »

Jeśli interesują was różnego rodzaju artykuły szkolne, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://biurwa.pl/artykuly-szkolne . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji idealnie dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Warto się rozejrzeć na tej stronie, bo można zrobić kompleksowe zakupy.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 208
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Niebawem szkoła

Post autor: Kellys »

Wybieracie może szkołę dla swoich pociech? Ten etap jest bardzo ważny, bo podstawówka to 8 lat obecnie przecież. Jak zależy wam na językach to polecam Te Vizje. W tej szkole też dzieci mogą uczyć się programowania i wielu innych fajnych, przydatnych w przyszłości rzeczy.
ODPOWIEDZ