Klimatyzacja

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
Gośka22

Re: Klimatyzacja

Post autor: Gośka22 »

Idzie lato więc warto pomyśleć o montażu klimatyzacji w biurze lub domu. Najlepiej zlecić to specjalistom z firmy https://clima.com.pl/ którzy są przedstawicielami marki Toshiba. Dzięki nim masz pewność że wybrałeś najlepszy sprzęt i będziesz mieć idealną temperaturę niezależnie od pogody.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Klimatyzacja

Post autor: Daria »

A skoro już jesteśmy przy klimatyzacji do biura, to jakie klimatyzatory w takich pomieszczeniach sprawdzają się Waszym zdaniem najlepiej? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/19-klimatyzator-kasetonowe-gree bardzo fajne klimatyzatory kasetonowe sufitowe marki Gree. Jak sądzicie, czy to będzie dobry wybór dla firmy? Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia z tą marką?
LilianaŃ

Re: Klimatyzacja

Post autor: LilianaŃ »

U nas klimatyzację rok w rok serwisuje jej wykonawca https://www.schiessl.pl/pl. Nie wyobrażam sobie, że w takie upały klima nie działa więc bardzo przestrzegamy terminów serwisowania by być przygotowanym na takie upały, a sprawdzona firma zawsze zjawia się terminowo i należycie się nią zajmuje.
żożo

Re: Klimatyzacja

Post autor: żożo »

Nie no 34 stopni to przesada, dlatego ja cieszę się, że mamy klimatyzację, bo to już przechodzi ludzkie wyobrażenia te upały... Tu macie przydatny artykuł o tym jak dbać o klimatyzację https://www.zimno-cieplo.pl/artykul/jak ... cja-128030 Macie tam też namiary na dobre firmy od montażu klimatyzacji.
Armandę

Re: Klimatyzacja

Post autor: Armandę »

To ja z kolei podrzucę wam wymiar na portal, gdzie znajdziecie bazę adresową specjalistów działających m.in w branżach: klimatyzacji
i wentylacji. Tu podrzucam adres stronki: https://www.zimno-cieplo.pl/firmy/polska Tam bez problemu wyszukacie sobie firmę, możecie zawęzić lokalizacje wyników do waszych województw czy miejscowości.
Ryśek

Re: Klimatyzacja

Post autor: Ryśek »

Zgodzę się, że klimatyzacja może przenieść życie na zupełnie inny poziom :) szczególnie latem. A powiedzcie Ci, czy klimatyzator przenośny będzie dobrym wyborem do domku letniskowego? Wiatrak już nie wystarcza i chciałabym wprowadzić jakieś lepsze rozwiązanie. Dajcie znać, co o tym uważacie.
Oniegiń

Re: Klimatyzacja

Post autor: Oniegiń »

Ooo, bez klimy nie ma życia jak jest teraz po 35 stopni i to norma...:/ W Bełchatowie co do montażu klimatyzacji to spodobają wam się usługi firmy RKinstal https://www.rkinstal.eu/oferta/klimatyzacja U nas spisali się na medal, szybko i sprawnie poszedł montaż, klima działa jak należy. Plusa też daję za nieprzesadzone ceny.
krzesiński

Re: Klimatyzacja

Post autor: krzesiński »

Ano zgoda, że to teraz ważna rzecz ta klimatyzacja. Podpowiem wam, że w sprawie instalacji czy serwisu klimatyzacji to w Białymstoku i okolicach solidna firma to Klimapro https://www.klimapro.com.pl/kontakt i ja własnie ich mogę wam doradzić, bo to solidni spece z fajnymi stawkami i rozsądnym podejściem do pracy. U nas klimatyzacja przez nich montowana działa bezawaryjnie.
ODPOWIEDZ