bhp pracy

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

bhp pracy

Post autor: atenro »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem kliknij w https://ekoder.pl/uslugi-inspektora-bhp/
Bączek

Re: bhp pracy

Post autor: Bączek »

W kwestii BHP najlepiej udać się na tą stronę https://www.glovex.com.pl/ bo nie dość że dostaniesz masę pomocnych artykułów z zakresu BHP to jeszcze od ręki zakupisz w ich sklepie wszelkie potrzebne artykuły i akcesoria. Dzięki nim ty i twoi pracownicy będziecie pracować w bezpiecznym środowisku i zgodnie z wszelkimi przepisami.
miłko

Re: bhp pracy

Post autor: miłko »

Kwestie BHP są bardzo ważne w wielu branżach, ja żeby być w temacie korzystam z serwisu tematycznego wydawnictwa Wiedza i praktyka. Mają ich kilka i przed wykupieniem abonamentu można skorzystać z okresu próbnego. Treści jest bardzo dużo i są w przystępnej formie przygotoane
kółeczko

Re: bhp pracy

Post autor: kółeczko »

Na pewno trzeba odpowiednio przygotować firmę pod względem zasad BHP, a także przeprowadzić szkolenia dla pracowników. Jeśli chodzi o przygotowanie firmy to w sklepie https://natare.pl/ można znaleźć potrzebne do tego artykuły BHP, jak chociażby oznakowanie.
Michał45

Re: bhp pracy

Post autor: Michał45 »

Witam! Firma aby mogła rozpocząć działalność musi być odpowiednio przygotowana, muszą być przeprowadzone szkolenia, przygotowany regulamin. Ważne jest także aby w każdej firmie były dostępne apteczki, ja do mojej działalności zaopatruje się w takie produkty w sklepie https://bhptechnik.pl/apteczki-31. Moi znajomi również dokonują u nich zakupów i są bardzo zadowoleni.
paweeł

Re: bhp pracy

Post autor: paweeł »

BHP jest bardzo ważne, ja bardzo dbam o to w pracy. Przede wszystkim używam masek przeciwpyłowych, by nie mieć później problemów z oddychaniem. Maska przeciwpyłowa 3m najlepiej mi się sprawdza, tutaj zazwyczaj kupuje sobie te maski -https://www.spawalnictwo.pl/pl/menu/pro ... m-260.html ten sklep ma najbardziej korzystne oferty jeśli chodzi o taki asortyment :)
MarekĆ1985

Re: bhp pracy

Post autor: MarekĆ1985 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy , która oferuje sprzedaż takich artykułów jak : artykuły BHP, sprzęt ppoż. oraz wysokogatunkową odzież roboczą https://deltabhp.com.pl/o-nas/ . Polecam sklep bo maja naprawdę super asortyment w bardzo dobrych cenach i z uwzględnienie wszystkich certyfikatów o tym podobnych.
Michał

Re: bhp pracy

Post autor: Michał »

Jeśli chodzi o hurtownie artykułów BHP to ja serdecznie polecam https://teza.com.pl/pl/c/Narzedzia-i-wy ... 446/1/full w ich ofercie można znaleźć odzież roboczą, odzież ochronną, rękawice robocze, rękawice ochronne, obuwie, środki czystości i sprzęt do utrzymania czystości oraz wiele innych artykułów BHP
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 204
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: bhp pracy

Post autor: widoczna »

Zdecydowanie są to niezwykle istotne kwestie i moim zdaniem również fajnie jest wiedzieć co nieco na temat samych oznaczeń ewakuacyjnych w budynkach czy również w zakładach pracy. Bardzo dokładnie tą kwestię poruszono w http://hftsem.com.pl/znaki-ewakuacyjne- ... ach-pracy/ i muszę przyznać, że jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
mrożo

Re: bhp pracy

Post autor: mrożo »

znacie jakieś portale branżowe nt BHP? Znalazłam portalbhp.pl widze, że można tam skorzystać w okresu próbnego i jest sporo informacji, które by mi ułatwiły pracę, w dobie koronawirusa te wytyczne się regularnie zmieniają a znaleźć samemu coś i sprawdzić czy to sprawdzone info nie jest wcale tak łatwo
Rambo

Re: bhp pracy

Post autor: Rambo »

Myślę, że każda osoba która na dany moment podejmuje zatrudnienie powinna przejść szkolenie BHP i na pewno takie kwestie się dzieją. Ja również korzystając z okazji chciałbym polecić zapoznanie się z ciekawym wpisem https://znaki-bhp.pl/co-powinna-zawiera ... dzie-pracy gdyż na dobrą sprawę warto wiedzieć co powinna zawierać apteczka w zakładzie pracy. Może być taka sytuacja, że będziemy musieli jej użyć więc właśnie taka wiedza będzie nam po prostu pomocna.
teśka

Re: bhp pracy

Post autor: teśka »

mrożo pisze: ↑21 paź 2021, 23:20 znacie jakieś portale branżowe nt BHP? Znalazłam portalbhp.pl widze, że można tam skorzystać w okresu próbnego i jest sporo informacji, które by mi ułatwiły pracę, w dobie koronawirusa te wytyczne się regularnie zmieniają a znaleźć samemu coś i sprawdzić czy to sprawdzone info nie jest wcale tak łatwo
znam ten serwis BHP, sam mam abonament w kilku portalach Wydawnictwa wiedza i praktyka, treści są tworzone przez fachowców, można zadać pytanie ekspertom, to jest dla mnie duże ułatwienie pracy
yanna

Re: bhp pracy

Post autor: yanna »

mrożo pisze: ↑21 paź 2021, 23:20 znacie jakieś portale branżowe nt BHP? Znalazłam portalbhp.pl widze, że można tam skorzystać w okresu próbnego i jest sporo informacji, które by mi ułatwiły pracę, w dobie koronawirusa te wytyczne się regularnie zmieniają a znaleźć samemu coś i sprawdzić czy to sprawdzone info nie jest wcale tak łatwo
Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest bhp i ppoż w firmie, dlatego u mnie nie ma problemu z przestrzeganiem tych zasad. Nawet wam powiem, że staramy się na co dzień, żeby nasi pracownicy dokładnie wiedzieli, jak obsługiwać coś nowego. Ostatnio wymienialiśmy gaśnice śniegowe na nowocześniejsze i każdemu, bez wyjątku, zrobiliśmy przeszkolenie.
pulish

Re: bhp pracy

Post autor: pulish »

Przy każdym miejscu pracy, czy to w zakładzie, magazynie, placu budowy czy budynku użyteczności publicznej, ważne jest odpowiednie oznakowanie. Techniczny sklep internetowy Techem oferuje szeroki wybór jeśli chodzi o znaki elektryczne i innye artykuły BHP wysokiej jakości.
Wężyk

Re: bhp pracy

Post autor: Wężyk »

Dokładnie takie kwestie są na pewno bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także niezwykle istotną sprawą jest to aby każdy z nas wiedział gdzie bez problemów może zamówić wysokiej jakości znaki BHP. W każdym razie jak dla mnie doskonałym do tego miejscem jest zawsze sklep https://znaki-bhp.pl/ który każdemu polecam.
ODPOWIEDZ