4blue perfumy, polecacie?

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
Awatar użytkownika
grzes112
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2020, 10:18
Kontakt:

4blue perfumy, polecacie?

Post autor: grzes112 »

Znacie sklep 4blue? Natrafiłem przypadkowo i widze, że mają perfumy w super cenach. Wypowidzcie sie prosze czy ktoś zamawiał?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: 4blue perfumy, polecacie?

Post autor: Daria »

Jeśli chodzi o sklepy z perfumami męskimi, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://francuskieperfumy.pl/markowe-perfumy-meskie. Mają tam naprawdę bardzo szeroki asortyment i niewygórowane ceny ;) Jestem przekonana, że każdy znajdzie tam coś dla siebie ;)

oszustwa finansowe
Łukasz.sz

Re: 4blue perfumy, polecacie?

Post autor: Łukasz.sz »

Mi bardzo przypadły do gustu perfumy Davidoff . Być morze marka kojarzy się Wam z wyrobami tytoniowymi albo kawą (słusznie) ale musicie wiedzieć, że Davodoff to też wyjątkowo eleganckie, wyrafinowane kompozycje zapachowe zamknięte w gustownych flakonikach:) Perfumy te są w większości orzeźwiające przy czym przebijają się w nich nuty przyprawowe i leśne, często połączone z cytrusami. Myślę, że spodobają się wielbicielom i wielbicielkom aktywnego trybu życia oraz natury.
Łukaszek

Re: 4blue perfumy, polecacie?

Post autor: Łukaszek »

Również chętnie się dowiem. Wielkimi krokami zbliżają się walentynki. Dzięki wpisowi https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/pre ... dziewczyny wybrałem już idealne perfumy dla mojej dziewczyny. Teraz szukam sprawdzonego sklepu internetowego z dobrymi cenami. Nie chcę trafić na podróbki.
Duuśka

Re: 4blue perfumy, polecacie?

Post autor: Duuśka »

Wiesz ... na te super ceny to trzeba uważać. Przeceny oczywiście są mile widziane, ale jeśli widzisz perfum za pół darmo, to nie licz na oryginał. Też często poszukuję okazji, ale z rozwagą ;) Ostatnio pokochałam perfumy z nutą róży. Zamówiłam sobie już dwa flakoniki z tą nutą, ale każdy jest całkowicie inny.
ODPOWIEDZ