Puls Telewizja Sp. z o.o.

W tym dziale wymieniamy się spostrzeżeniami na temat firm, ich usług oraz produktów. Pomagajmy sobie nawzajem.
Klaudyna

Puls Telewizja Sp. z o.o.

Post autor: Klaudyna »

Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.
katrin88

Re: Puls Telewizja Sp. z o.o.

Post autor: katrin88 »

Z tego co wiem to niedrogą, a dobrą telewizję oferuje również firma KOBA. Także warto zapoznać się z ich ofertą, zwłaszcza, że nawet tam znajdziecie też dobry internet zawady . Jak chodzi o mnie to właśnie planuję postawić na ich usługi, ponieważ są przede wszystkim korzystne i niezawodne.
serduszkoo

Re: Puls Telewizja Sp. z o.o.

Post autor: serduszkoo »

Tak naprawdę ja sama mam problem z szukaniem tego, jaki internet do domu będzie idealny. Mam nadzieję, że bez problemów uda mi się coś naszykować, sprawdzić, ale to ma grać w 2 strony. Czyli szukajmy rozwiązań, które będą dla nas odpowiednie, jak i dla innych. Pod tym kątem wiem, że nic się nie zmienia - niech to będzie po prostu wydajne.
chacman14

Re: Puls Telewizja Sp. z o.o.

Post autor: chacman14 »

Jeśli chcecie samodzielnie podłączyć telewizję stacjonarną w swoim domu to mogą wam zainteresować oferty sklepu https://ivel.pl tam znajdziecie szeroką ofertę na sprzęty i akcesoria it i multimedialne. Na pewno znajdziecie tam cos czego potrzebujecie. Polecam bo sama tam wiele produktów już zamówiłam.
ODPOWIEDZ