Opinie o Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska

W tym dziale wymieniamy się spostrzeżeniami na temat firm, ich usług oraz produktów. Pomagajmy sobie nawzajem.
Bożimir

Opinie o Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska

Post autor: Bożimir »

Jak wygląda praca w Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
mishell

Re: Opinie o Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska

Post autor: mishell »

Uważam, że gastronomia to dobra opcja na biznes.... Sama właśnie postanowiła otworzyć restaurację i nawet znalazłam tutaj https://gastromania.sk/vybavenie-pre-pizzerie.html świetne sprzęty, lokal też mam już prawie załatwiony. Także super - wszystko idzie w dobrym kierunku.
agulina

Re: Opinie o Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska

Post autor: agulina »

Zależy też od rodzaju gastronomii, jak ma być ten słodki biznes, to warto do Elhandel zajrzeć. Tam znajdziecie gotowe dekoracje na tort , jak i wszelkie artykuły cukiernicze, które się na pewno przydadzą.
mylayw

Re: Opinie o Usługi Gastronomiczne Joanna Wesołowska

Post autor: mylayw »

Jestem ciekawa, jak rozwijacie swój biznes gastronomiczny. Możecie się tym ze mną podzielić? Wiecie, ja nie chcę od Was zgapiać samego pomysłu, ale jednak coś mi nie idzie i szukam powodu. Może jednak warto stawiać na nowoczesność, jak oprogramowanie digital signage ? Co wy na to?
ODPOWIEDZ