Uniwersalne części do auta

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
Filip1965
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 17:30

Uniwersalne części do auta

Post autor: Filip1965 »

Jakie widzicie różnice między częściami dedykowanymi do konkretnego typu pojazdu a podzespołami uniwersalnymi? Dla mnie widoczne są przede wszystkim różne ceny. Planuję kupić katalizator uniwersalny i myślę, że kiedy zamówię go w sprawdzonym sklepie, to nie będę musiał martwić się o brak dopasowania. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Uniwersalne części do auta

Post autor: Daria »

A skoro już mowa tutaj o częściach motoryzacyjnych, to ktoś z Was ma może zamontowaną w aucie wyciągarkę samochodową? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://terenowiec.pl/pl/115-hebel-do-wyciagarki. Możecie tam w bardzo atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie zamówić hebel do takiej wyciągarki.
Łukasz

Re: Uniwersalne części do auta

Post autor: Łukasz »

Filip1965 pisze: ↑10 sie 2021, 2:21 Jakie widzicie różnice między częściami dedykowanymi do konkretnego typu pojazdu a podzespołami uniwersalnymi? Dla mnie widoczne są przede wszystkim różne ceny. Planuję kupić katalizator uniwersalny i myślę, że kiedy zamówię go w sprawdzonym sklepie, to nie będę musiał martwić się o brak dopasowania. Co wy na to?
Mi części do auta dopasowuje mój serwis ferrari Śląsk. Taki układ mi totalnie odpowiada, bo nie muszę jeździć i szukać części, tylko robi to za mnie mechanik. Przyznaje, długo szukałem kogoś tak kompetentnego, ale w końcu mi się to udało.
mnieśka

Re: Uniwersalne części do auta

Post autor: mnieśka »

Filip1965 pisze: ↑10 sie 2021, 2:21 Jakie widzicie różnice między częściami dedykowanymi do konkretnego typu pojazdu a podzespołami uniwersalnymi? Dla mnie widoczne są przede wszystkim różne ceny. Planuję kupić katalizator uniwersalny i myślę, że kiedy zamówię go w sprawdzonym sklepie, to nie będę musiał martwić się o brak dopasowania. Co wy na to?
Powiem tak = czego to już nie wymyślą, żeby jednakowoż zarabiać. Nie spodziewałam się, że można ogólnie takie coś uniwersalne zrobić. Niemniej jednak niektóre części są celowe, tak jak opony np.: do malucha. My mamy problem ze znalezieniem ich. No i też niektórych części nie opłaca się robić. Na przykład w przypadku skrzyni automatycznych, warto takie autojozefow firmy znać i w razie co remontować.
ODPOWIEDZ