samochód zastępczy

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
Renata-84
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2021, 12:14

samochód zastępczy

Post autor: Renata-84 »

Czy wiecie, że gdy w wypadku Wasz samochód został uszkodzony to możecie walczyć o samochód zastępczy z OC sprawcy? To bardzo wygodna opcja zwłaszcza dla tych, dla których samochód to narzędzie pracy. Jeśli mieliście tego pecha i uczestniczyliście w wypadku, zorientujcie się czy należy się Wam taki samochód zastępczy. Warto walczyć o to co się nam należy, nie zawsze trzeba odpuszczać innym wszystko. Prawda?
orrte

Re: samochód zastępczy

Post autor: orrte »

Ja teraz jeżdżę na samochodzie zastępczym bo mój dowód rejestracyjny stracił ważność. Tutaj https://beesafe.pl/porady/kiedy-trzeba- ... stracyjny/ czytam właśnie jak mam to załatwić żeby szybko go odzyskać.
mllla

Re: samochód zastępczy

Post autor: mllla »

Na waszym miejscu wybrałabym tylko i wyłącznie autoryzowany - macie tutaj gwarancję jakości. Ja korzystam z serwisów Forda i jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: samochód zastępczy

Post autor: karolla »

Jeśli chodzi o samochód zastępczy to ważne jest w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym jest sprawca ubezpieczony. Na przykład jeśli jest to hdi to żeby dostać samochód zastępczy bezgotówkowo wystarczy ten https://zastepczy.org/tu/hdi-samochod-zastepczy-z-oc/ formularz poprawnie wypełnić i po kłopocie :)
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 81
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: samochód zastępczy

Post autor: Jamix »

Jeżeli mamy taka możliwość ,to warto zawsze skorzystać z samochodu zastępczego, to zdecydowanie pomoże nam w codziennym funkcjonowaniu. Dobrze jak takie samochody sa odpowiednio zadbane. Warto przejrzec ofertę https://showcarshine.pl/ Tammaja naprawde solidny wybór produktów do mycia i pielęgnacji samochodów i motocykli.

rehabilitacja niemowląt szczecin
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 96
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: samochód zastępczy

Post autor: Tola »

Ciekawe informacje na ten temat można też znaleźć w tym artykule: https://glinski-hol.pl/pasek-rozrzadu-c ... -wiedziec/ . Warto pamiętać o tym, że pasek rozrządu jest bardzo ważnym elementem w naszym samochodzie.
ODPOWIEDZ