parking

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

parking

Post autor: deborah »

Parking Wawel - szukam miejsca strzeżonego, najlepiej z monitoringiem. Jakie polecacie?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: parking

Post autor: Zośka123 »

Parking jaki ja polecam strzeżony z monitoringiem to parking Balice lotnisko koniecznie zobaczcie na ich oferty według mnie jest najlepsza. Jest to bezpieczne miejsce na krótkie lub długoterminowe parkowanie auta blisko lotniska w Balicach. Fajna opcja.
jaś

Re: parking

Post autor: jaś »

Osobiście moje wrażenie z całym lotniskiem jest bardzo dobre, pomimo tego że wygląda na dosyć spore. Również parking lotniskowy Gdańsk jest wzorowo skomunikowany z pozostałymi ważnymi punktami lotniska i nie ma problemu z pozostawieniem samochodu.
balićki13

Re: parking

Post autor: balićki13 »

Moje miasto było bardzo zakorkowane, aż do pewnego dnia gdy został wybudowany parking parking Balice lotnisko] . Tam kierowcy mogą zaparkować swoje auto, jest to bardzo bezpieczne bo jest to parking chroniony i monitorowany 24/7. Jest to firma sprzyjająca środowisku. Pamiętaj że ta firma ma juz wiele lat doświadczenia w tej usłudze.
Żaneta23

Re: parking

Post autor: Żaneta23 »

deborah pisze: ↑05 sie 2020, 8:18 Parking Wawel - szukam miejsca strzeżonego, najlepiej z monitoringiem. Jakie polecacie?
Ja ogólnie lubię nowoczesne parkingi. Parking może być taki poprzez różne rozwiązania, które może zastosować deweloper, lub zarządca nieruchomości. Mogą być to np. platformy parkingowe jak te z https://www.metaltech.pl/platformy-parkingowe/. Według mnie to bardzo pomysłowe.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: parking

Post autor: atenro »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://parkingwarszawa.com/
Danuśka

Re: parking

Post autor: Danuśka »

Dla mnie zawsze znalezienie wolnego miejsca parkingowego to jest całkiem poważne zadanie i mam nadzieję, że niedługo w jakiś sposób to zostanie rozwiązane. Tym bardziej, że tak jak napisano w https://fasadaplus.pl/2021/08/20/5-glow ... kingowych/ faktycznie takie platformy parkingowe są świetną alternatywą.

grubość papieru ksero
ODPOWIEDZ