fotowoltaika projekt trójmiasto

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: atenro »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://elektrokalka.pl/
coraluś

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: coraluś »

My około 1,5 roku temu zakładaliśmy panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 10 kWp. Współpracowaliśmy przy tym z firmą https://coral.com.pl. Załatwili za nas połowę spraw, pomogli w odbiorach i uzyskaniu dofinansowań, wykonali audyt i projekty. Jednym słowem zajęli się wszystkim. Jeżeli kto by szukał dobrej firmy to śmiało mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 115
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: werbena »

Mój znajomy dopiero co w Trójmieście miał montowane panele fotowoltaiczne, wiem że tam też nie brakuje wykonawców ale jak zależy Ci na jakości to koniecznie skontaktuj się z tą firmą https://eeef.pl/kontakt/ . W centrum kraju u mnie też oni montowali panele, mają bardzo duże doświadczenie i praktycznie są w stanie dla każdego klienta, firmy przygotować indywidualną ofertę. Pomagają w uzyskaniu dotacji na instalację (o ich rodzajach można również przeczytać na stronie), można się także doradzić w temacie kredytowania całej instalacji.
sótto

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: sótto »

W wielu miastach można coś takiego spotkać, także ja Ci nie powiem, co gdzie. W zasadzie to mam też do przekazania Ci informację, że jeśli ogólnie interesujesz się fotowoltaiką, to warto też Hymona https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ przemyśleć. To bardzo dobry i ceniony dostawca, bezkompromisowy i zawsze przygotowany do działania.
ODPOWIEDZ