Awaria auta na trasie

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
Barabasz_65
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:55

Awaria auta na trasie

Post autor: Barabasz_65 »

Komu z was przydarzyła się awaria samochodu podczas jakiejś dłuższej trasy? Mnie niestety kilka razy, a czasami nawet potrzebna była laweta 24h. Dobrze, że miałem namiar na zaufaną pomoc drogową, bo sam na pewno bym sobie nie poradził między innymi przez warunki pogodowe. Jeśli chcecie, to podzielcie się swoimi historiami ;)

korzyści z iso 9001
bożenna8

Re: Awaria auta na trasie

Post autor: bożenna8 »

Jeśli samochód nie może o własnych siłach dojechać do warsztatu samochodowego to skontaktuj się z taką instytucją jak pomoc drogowa i holowanie - Adam Śliwko - Olsztyn: http://www.pomocdrogowa.olsztyn.pl/ . Tam z pewnością uzyskasz niezbędną pomoc i transport Twojego auta.
gdzieś

Re: Awaria auta na trasie

Post autor: gdzieś »

Awaria samochodu oczywiście bardzo prawdopodobna jest. Dlatego też wolę być przygotowana na każdą ewentualność. A że samochód może w każdej chwili się popsuć to postanowiłam skorzystać z wypożyczalni samochodów. I tak udało mi się dowiedzieć, że niedaleko nas jest taka wypozyczalnia ekskluzywnych samochodów Więc szkoda z takiej okazji nie skorzystać.
Awatar użytkownika
michalbrzezinski
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:45

Re: Awaria auta na trasie

Post autor: michalbrzezinski »

Teraz właśnie wybór tych lawet jest bardzo szeroki, dlatego spokojnie można znaleźć coś dla siebie, bo konkurencja jest naprawdę bardzo szeroka. Polecam dla takich osób, sprawdzanie aktualności w internecie pod tym kontem. Tam zawsze znajdzie coś ciekawego dla siebie i dla osób, które reprezentujecie.
ODPOWIEDZ