zioło na ciśnienie

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Jakuśś232

zioło na ciśnienie

Post autor: Jakuśś232 »

Witam wszystkich. Chciałbym wam jednocześnie coś polecić i jednocześnie spytać. Mianowicie ostatnio korzystam z zioła na obniżenie ciśnienia i zdecydowanie jest to lepszy zamiennik niż chemiczne leki. Znacie może jeszcze jakieś naturalne zamienniki na popularne problemy?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: zioło na ciśnienie

Post autor: Daria »

A skoro już jesteśmy przy herbatkach ziołowych, to jakie wolicie, takie ekspresowe w torebkach czy raczej w formie suszonych liści na wagę, takich jak na stronie internetowej https://coteca.pl/115-ziola-na-wage. Mi się wydaje, że jednak takie w formie liści są lepsze ;) Wystarczy kupić sobie tylko jakiś wygodny zaparzacz do ziół, a ich przyrządzenie na pewno nie będzie żadnym problemem :)
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: zioło na ciśnienie

Post autor: malena »

Na ciśnienie? Moim zdaniem nawłoć powinna Ci pomóc. Tu https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... awloc.html masz sięcej informacji o nawłoci. Ma szerokie zastosowanie, między innymi działa łagodnie uspokajająco oraz obniża ciśnienie krwi. Myślę, że te napary powinny Ci pomóc.
Rózia

Re: zioło na ciśnienie

Post autor: Rózia »

Według mnie ziołami można się wspomagać ale trzeba to skonsultować z lekarzem. Jednak najważniejsze jest wykonanie odpowiednich badań oraz przyjmowanie leków. Ja niedługo będę miała holter ciśnieniowy , ponieważ zlecił mi go kardiolog. Bez tego nie da się stwierdzić prawdziwej przyczyny tej przypadłości.
Adrian41

Re: zioło na ciśnienie

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli chodzi o mnie, to wszystkie potrzebne mi produkty medyczne zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym - https://ocean-zdrowia.pl/314-fotele-geriatryczne , ponieważ oferują wysokiej jakości sprzęt w bardzo dobrej cenie. Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji?
ODPOWIEDZ