zapalenie nagłośni

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

zapalenie nagłośni

Post autor: messa »

Córka znajomej z pracy zachorowała na zapalenie nagłośni. Czy to poważna choroba, czym się może objawiać? Nie mogłyśmy pogadać, tyle co chwilę tylko jak już po wizycie u lekarza były i dzwoniła, że kilka dni nie będzie jej w pracy.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: zapalenie nagłośni

Post autor: werbena »

To bardzo poważna choroba, często dziecko jest kierowane do szpitala, szczególnie jak mocne duszności występują. Na tej stronie jest więcej informacji https://tantumverde.pl/blog/zapalenie-n ... y-leczenie. Osobiście myślę, że to jednak z najgorszych chorób u dzieci, do tego naprawdę niebezpieczna. I lubi powracać. Trzeba już być czujnym.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: zapalenie nagłośni

Post autor: sevenpoints »

Mnie ostatnio zainteresował temat różnych zmian skórnych. Zastanawiam się czy tłuszczaki pojawiają się ze względu na genetykę czy prze przypadek. Część specjalistów przypuszcza, że wpływ na pojawienie się tłuszczaków mają predyspozycje genetyczne - więc jeśli u bliskich członków rodziny pojawiały się tłuszczaki, sami możemy mieć z nimi problem. Zdaniem innych odpowiedzialny za powstawanie tłuszczaków może być gen związany z rozwojem otyłości. Ciekawe, prawda?
ODPOWIEDZ