Wada postawy u dziecka

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Awatar użytkownika
marcela_60
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:53

Wada postawy u dziecka

Post autor: marcela_60 »

Cześć. Czy zauważyliście, że u coraz większej liczby dzieci rozwijają się wady postawy? Według mnie najlepszą metodą, żeby temu zapobiec, jest rehabilitacja dzieci w Warszawie. Warto dbać o zdrowie naszej pociechy już on najwcześniejszych dni, prawda? Ciekawi mnie wasze zdanie.
Zbyś67

Re: Wada postawy u dziecka

Post autor: Zbyś67 »

No oczywiscie, że rehabilitacja jest ważna, ale najpierw żeby do niej w ogóle doszło, no to trzeba u lekarza się zapisac na wizytę żeby zrobić badania, okreslic rodzaj wady postawy itd.
nie idzie się od razu na rehabilitację nie widząc dokładnie co dziecku dolega i jak to leczyć
Marcyś95

Re: Wada postawy u dziecka

Post autor: Marcyś95 »

Zbyś67 pisze: ↑25 lip 2021, 13:40 No oczywiscie, że rehabilitacja jest ważna, ale najpierw żeby do niej w ogóle doszło, no to trzeba u lekarza się zapisac na wizytę żeby zrobić badania, okreslic rodzaj wady postawy itd.
nie idzie się od razu na rehabilitację nie widząc dokładnie co dziecku dolega i jak to leczyć
Zgadzam sie całkowicie, w ogóle rehabilitacja czy dorosłego czy dziecka zawsze wymaga najpierw wizyty u lekarza pierwszej opieki, a potem dopiero zaczyna się cała reszta.
W sumie można nawet bez wychodzenia z domu część spraw pod to załatwić, np. korzystając z konsultacji online, jak tu z pediatrą: https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra w przypadku dziecka, a potem przerzucić się na ciąg dalszy działań wg tego, co podpowie.
Ja ostatnio bardzo lubię takie upraszczanie sobie wizyt, właśnie przez video konsultacje czy telefon.
ODPOWIEDZ