super żywność

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Awatar użytkownika
linda99
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 15:54

super żywność

Post autor: linda99 »

Hej wszystkim! Czy słyszeliście kiedyś o super żywności? Założę się, że taka nazwa obiła się wam o uszy, mam rację? Ja raczej do tej pory nie kupowałam superfood, ale udało mi się znaleźć kilka ciekawych ofert w internecie i tak sobie myślę, że skoro ona jest tak dobra dla naszego zdrowia, to czemu by nie spróbować, prawda? Może wy macie coś więcej do dodania? :)
pollonka

Re: super żywność

Post autor: pollonka »

dla mnie też taką superżywnością są nutridrinki, kupuję je w DOZ dla dziadka, dzięki temu wiem że ma dostarczoną odpowiednią ilość białek, witamin i błonnika, to mu dodaje energii

szpital wojewódzki tychy przychodnie
omka

Re: super żywność

Post autor: omka »

Jeśli szukacie potraw, które są smaczne i zdrowe to koniecznie musicie wypróbować przepisy kuchni śródziemnomorskiej. Skorzystajcie z dostępnych online składników na https://www.idelikatesy24.pl/ - od razu można tu znaleźć produkty do włoskiej, greckiej czy hiszpańskiej kuchni.
zośkaa

Re: super żywność

Post autor: zośkaa »

Uważam, że warto odwiedzić stronę https://robakizpaki.pl/ , ponieważ oferuje szeroką gamę produktów. Dzięki temu, masz szansę skorzystać z różnorodności i znaleźć idealny produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Bez względu na to, czy poszukujesz czegoś konkretnego, czy chcesz po prostu odkryć nowości, ta strona może okazać się doskonałym miejscem do tego.
ODPOWIEDZ