Krwawiące dziąsła

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
Holaś

Krwawiące dziąsła

Post autor: Holaś »

Znacie jakieś leki, pasty, płyny, cokolwiek, co pomoże mi na krwawiące dziąsła? Po ostatnim usuwaniu kamienia mam takie podrażnienia, że przy każdym myciu zębów i przy jedzeniu czuję krew w ustach.
____________________________________________________________________________________________
Gośka

Re: Krwawiące dziąsła

Post autor: Gośka »

Holaś pisze: ↑11 paź 2021, 0:14 Znacie jakieś leki, pasty, płyny, cokolwiek, co pomoże mi na krwawiące dziąsła? Po ostatnim usuwaniu kamienia mam takie podrażnienia, że przy każdym myciu zębów i przy jedzeniu czuję krew w ustach.
____________________________________________________________________________________________
Septoral med, kilka dni i po problemie. Bardzo dobrze się u mnie sprawdził po takim zabiegu.
Holaś

Re: Krwawiące dziąsła

Post autor: Holaś »

Gośka pisze: ↑15 paź 2021, 9:21
Holaś pisze: ↑11 paź 2021, 0:14 Znacie jakieś leki, pasty, płyny, cokolwiek, co pomoże mi na krwawiące dziąsła? Po ostatnim usuwaniu kamienia mam takie podrażnienia, że przy każdym myciu zębów i przy jedzeniu czuję krew w ustach.
____________________________________________________________________________________________
Septoral med, kilka dni i po problemie. Bardzo dobrze się u mnie sprawdził po takim zabiegu.
Dzięki za polecenie, kupiłam ten żel i rzeczywiście bardzo mi pomógł. Już następnego dnia dziąsła mnie nie bolały, a po kilku dniach stosowania przestały krwawić
ODPOWIEDZ