jakie stosujecie probiotyki?

Rozmowy na wszelkie tematy związane z lekami, lekarzami, poradniami i chorobami. Porady i opinie.
maślana

jakie stosujecie probiotyki?

Post autor: maślana »

Na jakie probiotyki warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka po antybiotykoterapii? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się tutaj podjąć racjonalną decyzję i jednak zapewnić im odpowiednie wsparcie na co dzień, aby nie poddawały się infekcjom i chorobom. Pomożecie?
Awatar użytkownika
mada
Posty: 61
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:29

Re: jakie stosujecie probiotyki?

Post autor: mada »

Mogę polecić proctolact, to odpowiedni probiotyk dla osób z chorobami odbytu między innymi takimi jak hemoroidy, można go stosować w każdej sytuacji, nie tylko przy antybiotykokach i po ich stosowaniu ale także profilaktycznie, w podróży czy przed zabiegami w obrębie odbytu
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: jakie stosujecie probiotyki?

Post autor: karolla »

maślana pisze: ↑23 lip 2021, 16:45 Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się tutaj podjąć racjonalną decyzję i jednak zapewnić im odpowiednie wsparcie na co dzień, aby nie poddawały się infekcjom i chorobom. Pomożecie?
W zasadzie to ja teraz stosuję tylko multilac bo wiem że ma on dobry skład, nie muszę go przechowywać w lodówce i jest odpowiedni także dla osób z alergią.
ODPOWIEDZ